İçeriğe atla
Karşılaştır Toulouse vs Radnički Niš

Toulouse vs Radnički Niš Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Toulouse ve Radnički Niš karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Toulouse Toulouse Ev Sahibi
Radnički Niš Radnički Niš Deplasman
Toulouse
41.6
G G B M M M M G G M

Son 10 Maç

Radnički Niš
36.1
G G M G B M M M M B

Kazanılan Kategoriler

8

Toulouse

2

Berabere

5

Radnički Niš

Performans Radarı

Toulouse
Radnički Niš

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
40%

4G, 1B, 5M

30%

3G, 2B, 5M

Maç Başına Atılan Gol
1.5

15 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
2.2

22 / 10 maç

1.6

16 / 10 maç

Gol Averajı
-7

-7

-5

-5

Gol Yemeden Bitirme
10%

1 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
80%

8 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Emersonn (3 gol)
A. Shestyuk (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 6
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 8
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

50%

2G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

17%

1G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
56.0

Lig Zorluğu: 81.9, Rakip Kalitesi: 66.3

40.6

Lig Zorluğu: 55.0, Rakip Kalitesi: 53.2

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 4 maç

0%

0G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
1.94

Gerçek: 1.5 | Fark: -0.44

1.09

Gerçek: 1.1 | Fark: +0.01

Düzeltilmiş Güç Puanı
41.6

Hücum: 53.0, Savunma: 28.3, Form: 42.4

36.1

Hücum: 33.2, Savunma: 42.3, Form: 27.2

Gol Zamanlaması Analizi

5

0-15'

2

16-30'

1

31-45'

3
1

46-60'

4
1

61-75'

2
5

76-90+'

2
Toulouse
Radnički Niš
Toulouse

Güç Puanı Dağılımı

41.6

Genel

Hücum 53.0
Savunma 28.3
Form 42.4
Tutarlılık 39.7
Radnički Niš

Güç Puanı Dağılımı

36.1

Genel

Hücum 33.2
Savunma 42.3
Form 27.2
Tutarlılık 49.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

81.9 vs 55.0

Rakip Kalitesi

66.3 vs 53.2

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Toulouse logo Toulouse
G
Lyon (65%)
G
Strasbourg (60%)
B
Monaco (72%)
M
Lens (60%)
M
Lens (76%)
M
Lille (73%)
M
Paris SG (84%)
G
Lorient (64%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
G
Mladost Lučani (48%)
G
Napredak (34%)
M
FK IMT (63%)
G
Javor (52%)
B
Radnički Krag (57%)
M
Vojvodina (68%)
M
OFK (53%)
M
Red Star (74%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Lyon E
2 - 1 G
65%
Strasbourg D
2 - 1 G
60%
Monaco E
2 - 2 B
72%
Lens D
1 - 4 M
60%
Lens D
2 - 3 M
76%
Lille E
0 - 4 M
73%
Paris SG D
1 - 3 M
84%
Lorient E
1 - 0 G
64%
Metz D
4 - 3 G
48%
Marseille E
0 - 1 M
61%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Mladost Lučani E
1 - 0 G
48%
Napredak D
1 - 0 G
34%
FK IMT D
0 - 2 M
63%
Javor E
3 - 2 G
52%
Radnički Krag D
1 - 1 B
57%
Vojvodina D
2 - 3 M
68%
OFK E
1 - 2 M
53%
Red Star D
0 - 2 M
74%
Spartak E
0 - 2 M
28%
Radnik D
2 - 2 B
55%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Toulouse, Radnički Niš'a (SoS: 40.6) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 56.0). Bu, Toulouse'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Toulouse, maç başına 1.5 gol ortalamasıyla Radnički Niš'ın 1.1 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Radnički Niš, maç başına 1.6 gol yiyerek Toulouse'ın 2.2 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Toulouse, elit rakiplere karşı zorlandı; 4 maçın sadece 0 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.2 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Toulouse, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 5.5 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Toulouse

Toulouse

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi