İçeriğe atla
Karşılaştır Villarreal vs Union Berlin

Villarreal vs Union Berlin Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Villarreal ve Union Berlin karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Villarreal Villarreal Ev Sahibi
Union Berlin Union Berlin Deplasman
Villarreal
64.0
B G G B G M G B G M

Son 10 Maç

Union Berlin
38.8
G B M M M B M G M M

Kazanılan Kategoriler

9

Villarreal

1

Berabere

5

Union Berlin

Performans Radarı

Villarreal
Union Berlin

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 3B, 2M

20%

2G, 2B, 6M

Maç Başına Atılan Gol
1.8

18 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.3

13 / 10 maç

2.1

21 / 10 maç

Gol Averajı
+5

+5

-10

-10

Gol Yemeden Bitirme
0%

0 / 10 maç

10%

1 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
60%

6 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
90%

9 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
N. Pépé (5 gol)
O. Burke (2 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 12 / İkinci Yarı: 6
İlk Yarı: 2 / İkinci Yarı: 9
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
100%

4G / 4 maç

0%

0G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
17%

1G / 6 maç

33%

2G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
68.8

Lig Zorluğu: 93.0, Rakip Kalitesi: 66.6

72.2

Lig Zorluğu: 91.0, Rakip Kalitesi: 66.6

Elit Rakip Performansı
33%

1G / 3 maç

50%

2G / 4 maç

Beklenen Gol (xG)
2.18

Gerçek: 1.8 | Fark: -0.38

1.55

Gerçek: 1.1 | Fark: -0.45

Düzeltilmiş Güç Puanı
64.0

Hücum: 71.3, Savunma: 67.3, Form: 59.4

38.8

Hücum: 44.8, Savunma: 36.7, Form: 24.4

Gol Zamanlaması Analizi

4

0-15'

3

16-30'

1
4

31-45'

1
2

46-60'

1
2

61-75'

2
3

76-90+'

6
Villarreal
Union Berlin
Villarreal

Güç Puanı Dağılımı

64.0

Genel

Hücum 71.3
Savunma 67.3
Form 59.4
Tutarlılık 53.2
Union Berlin

Güç Puanı Dağılımı

38.8

Genel

Hücum 44.8
Savunma 36.7
Form 24.4
Tutarlılık 59.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

93.0 vs 91.0

Rakip Kalitesi

66.6 vs 66.6

Elit Rakip Sicili

33% vs 50%
Villarreal logo Villarreal
B
Mallorca (73%)
G
Levante (71%)
G
Celta Vigo (54%)
B
Oviedo (66%)
G
Athletic (60%)
M
Girona (64%)
G
Real Sociedad (61%)
B
Alavés (65%)
Union Berlin logo Union Berlin
G
Mainz 05 (70%)
B
Köln (57%)
M
Leipzig (84%)
M
Wolfsburg (50%)
M
Heidenheim (67%)
B
St. Pauli (50%)
M
Bayern Munich (86%)
G
Freiburg (72%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Mallorca D
1 - 1 B
73%
Levante E
5 - 1 G
71%
Celta Vigo E
2 - 1 G
54%
Oviedo D
1 - 1 B
66%
Athletic D
2 - 1 G
60%
Girona D
0 - 1 M
64%
Real Sociedad E
3 - 1 G
61%
Alavés D
1 - 1 B
65%
Elche E
2 - 1 G
61%
Barcelona D
1 - 4 M
91%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Mainz 05 D
3 - 1 G
70%
Köln E
2 - 2 B
57%
Leipzig D
1 - 3 M
84%
Wolfsburg E
1 - 2 M
50%
Heidenheim D
1 - 3 M
67%
St. Pauli E
1 - 1 B
50%
Bayern Munich D
0 - 4 M
86%
Freiburg D
1 - 0 G
72%
Bremen E
1 - 4 M
62%
M'gladbach D
0 - 1 M
68%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 68.8 vs 72.2), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Villarreal, maç başına 1.8 gol ortalamasıyla Union Berlin'ın 1.1 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Savunmada Villarreal çok daha üstün; maç başına sadece 1.3 gol yiyor ve 0 kez kalesini gole kapatırken, Union Berlin maç başına 2.1 gol yiyor.

Villarreal, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Union Berlin, elit rakiplere karşı gücünü kanıtladı; üst düzey takımlara karşı 4 maçın 2 tanesini kazandı. Bu, baskı altında performans gösterme yeteneklerinin önemli bir göstergesi.

Ev sahibi avantajı faktörü, %100 ev sahibi galibiyet oranıyla Villarreal'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.2 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Villarreal, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (64.0 vs 38.8) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Villarreal

Villarreal

VS
Union Berlin

Union Berlin

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi