İçeriğe atla
Karşılaştır Young Boys vs Estrela

Young Boys vs Estrela Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Young Boys ve Estrela karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Young Boys Young Boys Ev Sahibi
Estrela Estrela Deplasman
Young Boys
52.0
G M M B B B G M G G

Son 10 Maç

Estrela
39.2
B M M M M M G M B B

Kazanılan Kategoriler

11

Young Boys

3

Berabere

1

Estrela

Performans Radarı

Young Boys
Estrela

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
40%

4G, 3B, 3M

10%

1G, 3B, 6M

Maç Başına Atılan Gol
1.7

17 / 10 maç

1.0

10 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.1

11 / 10 maç

1.3

13 / 10 maç

Gol Averajı
+6

+6

-3

-3

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
60%

6 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
60%

6 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
A. Sanches (4 gol)
Rodrigo Pinho (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 13
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 5
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
33%

2G / 6 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
50%

2G / 4 maç

0%

0G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
49.1

Lig Zorluğu: 48.0, Rakip Kalitesi: 49.9

53.1

Lig Zorluğu: 79.0, Rakip Kalitesi: 61.5

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
1.48

Gerçek: 1.7 | Fark: +0.22

1.0

Gerçek: 1.0 | Fark: 0.0

Düzeltilmiş Güç Puanı
52.0

Hücum: 56.2, Savunma: 62.8, Form: 39.6

39.2

Hücum: 34.4, Savunma: 58.4, Form: 10.3

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

2
3

46-60'

2
5

61-75'

2
5

76-90+'

2
Young Boys
Estrela
Young Boys

Güç Puanı Dağılımı

52.0

Genel

Hücum 56.2
Savunma 62.8
Form 39.6
Tutarlılık 50.5
Estrela

Güç Puanı Dağılımı

39.2

Genel

Hücum 34.4
Savunma 58.4
Form 10.3
Tutarlılık 74.8

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

48.0 vs 79.0

Rakip Kalitesi

49.9 vs 61.5

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Young Boys logo Young Boys
G
Basel (50%)
M
Lugano (59%)
M
St.Gallen (59%)
B
Servette (58%)
B
Basel (51%)
B
Lugano (50%)
G
Lausanne (44%)
M
Thun (44%)
Estrela logo Estrela
B
Famalicão (69%)
M
Moreirense (55%)
M
Porto (69%)
M
Arouca (62%)
M
Sporting (70%)
M
Nacional (57%)
G
Casa Pia (48%)
M
Rio Ave (66%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Basel E
3 - 0 G
50%
Lugano D
0 - 1 M
59%
St.Gallen E
1 - 2 M
59%
Servette E
1 - 1 B
58%
Basel D
3 - 3 B
51%
Lugano E
1 - 1 B
50%
Lausanne D
2 - 0 G
44%
Thun E
1 - 2 M
44%
Luzern D
2 - 1 G
52%
Zürich E
3 - 0 G
32%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Famalicão E
0 - 0 B
69%
Moreirense D
2 - 3 M
55%
Porto E
1 - 2 M
69%
Arouca D
0 - 1 M
62%
Sporting E
0 - 1 M
70%
Nacional D
0 - 2 M
57%
Casa Pia E
4 - 0 G
48%
Rio Ave D
1 - 2 M
66%
Gil Vicente E
2 - 2 B
55%
AVS D
0 - 0 B
64%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 49.1 vs 53.1), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Young Boys, maç başına 1.7 gol ortalamasıyla Estrela'ın 1.0 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Young Boys maç başına 1.1, Estrela maç başına 1.3 gol yiyor.

Young Boys, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.5 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Young Boys, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 12.8 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Young Boys

Young Boys

VS
Estrela

Estrela

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi