İçeriğe atla
Karşılaştır ZW vs La Louvière

ZW vs La Louvière Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

ZW ve La Louvière karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

ZW ZW Ev Sahibi
La Louvière La Louvière Deplasman
ZW
60.1
G G G G G B G M M M

Son 10 Maç

La Louvière
35.9
G M M M M M B G B B

Kazanılan Kategoriler

10

ZW

4

Berabere

1

La Louvière

Performans Radarı

ZW
La Louvière

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
60%

6G, 1B, 3M

20%

2G, 3B, 5M

Maç Başına Atılan Gol
1.7

17 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.1

11 / 10 maç

2.0

20 / 10 maç

Gol Averajı
+6

+6

-6

-6

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

10%

1 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
60%

6 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
J. Opoku (5 gol)
P. Fall (6 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 6 / İkinci Yarı: 11
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 9
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
55.4

Lig Zorluğu: 62.4, Rakip Kalitesi: 50.7

44.4

Lig Zorluğu: 62.4, Rakip Kalitesi: 55.6

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
1.84

Gerçek: 1.7 | Fark: -0.14

1.47

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.07

Düzeltilmiş Güç Puanı
60.1

Hücum: 59.7, Savunma: 66.8, Form: 63.2

35.9

Hücum: 44.1, Savunma: 31.5, Form: 18.9

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

3
4

46-60'

3
5

61-75'

3
3

76-90+'

3
ZW
La Louvière
ZW

Güç Puanı Dağılımı

60.1

Genel

Hücum 59.7
Savunma 66.8
Form 63.2
Tutarlılık 43.3
La Louvière

Güç Puanı Dağılımı

35.9

Genel

Hücum 44.1
Savunma 31.5
Form 18.9
Tutarlılık 61.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

62.4 vs 62.4

Rakip Kalitesi

50.7 vs 55.6

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
ZW logo ZW
G
Dender (35%)
G
Cercle Brugge (51%)
G
La Louvière (38%)
G
La Louvière (42%)
G
Dender (51%)
B
Cercle Brugge (58%)
G
Charleroi (57%)
M
Gent (63%)
La Louvière logo La Louvière
G
Cercle Brugge (46%)
M
Dender (40%)
M
ZW (59%)
M
ZW (54%)
M
Cercle Brugge (63%)
M
Dender (46%)
B
Genk (61%)
G
Cercle Brugge (63%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Dender E
2 - 1 G
35%
Cercle Brugge D
3 - 2 G
51%
La Louvière E
4 - 0 G
38%
La Louvière D
2 - 0 G
42%
Dender D
2 - 1 G
51%
Cercle Brugge E
2 - 2 B
58%
Charleroi E
1 - 0 G
57%
Gent D
0 - 2 M
63%
Standard E
0 - 1 M
67%
Mechelen D
1 - 2 M
45%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Cercle Brugge E
4 - 1 G
46%
Dender D
1 - 2 M
40%
ZW D
0 - 4 M
59%
ZW E
0 - 2 M
54%
Cercle Brugge D
0 - 3 M
63%
Dender E
0 - 1 M
46%
Genk E
5 - 5 B
61%
Cercle Brugge D
3 - 1 G
63%
Antwerp E
0 - 0 B
52%
Standard D
1 - 1 B
72%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

ZW, La Louvière'a (SoS: 44.4) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 55.4). Bu, ZW'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

ZW, maç başına 1.7 gol ortalamasıyla La Louvière'ın 1.4 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Savunmada ZW çok daha üstün; maç başına sadece 1.1 gol yiyor ve 3 kez kalesini gole kapatırken, La Louvière maç başına 2.0 gol yiyor.

ZW, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

ZW, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.1 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

ZW, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (60.1 vs 35.9) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Bu takımlar son maçlarında 2 kez karşı karşıya geldi, bu da rekabete ekstra bir heyecan katıyor. Son Belgian First Division A maçlarında (2026-04-26), ZW La Louvière'a karşı 4-0 galip geldi. Bu sonuç, bu takımların birbirine karşı nasıl eşleştiğine dair değerli bir bilgi sunuyor. ZW bu galibiyeti en güçlü olduğu kendi sahasında aldı. Ancak bir sonraki karşılaşma farklı bir mekanda olursa tablo değişebilir. 4-0'lık skor farkı çok netti — ZW, o karşılaşmada La Louvière'ı tamamen domine etti. Bu durum, La Louvière'ın bu seviyede rekabet edebilme kapasitesi hakkında ciddi soru işaretleri doğuruyor. La Louvière, bu yenilginin intikamını almak için yanıp tutuşuyor olacak. İntikam arzusu güçlü bir motivasyon kaynağı olabilir ve bir sonraki karşılaşmaya ekstra kararlılıkla çıkabilirler. ZW, bu yakın tarihli galibiyetten psikolojik bir avantaj taşıyacak. Rakibinizi yakın zamanda yendiğinizi bilmek önemli bir özgüven artışı sağlar. Son Belgian First Division A maçlarında (2026-04-19), ZW La Louvière'a karşı 0-2 galip geldi. Bu sonuç, bu takımların birbirine karşı nasıl eşleştiğine dair değerli bir bilgi sunuyor. Dikkat çekici olan, ZW'ın bu sonucu deplasmanda elde etmesi. La Louvière'ın sahasında kazanmak gerçek kaliteyi ve zihinsel gücü gösteriyor. La Louvière, bu yenilginin intikamını almak için yanıp tutuşuyor olacak. İntikam arzusu güçlü bir motivasyon kaynağı olabilir ve bir sonraki karşılaşmaya ekstra kararlılıkla çıkabilirler. ZW, bu yakın tarihli galibiyetten psikolojik bir avantaj taşıyacak. Rakibinizi yakın zamanda yendiğinizi bilmek önemli bir özgüven artışı sağlar.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

ZW

ZW

VS
La Louvière

La Louvière

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi