Přeskočit na obsah
Porovnat AGF vs Lille

AGF vs Lille Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte AGF vs Lille: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

AGF AGF Domácí
Lille Lille Hosté
AGF
52.9
V V R R P R V R R V

Posledních 10 Zápasů

Lille
72.8
V R V R V V V P V P

Vyhrané Kategorie

1

AGF

3

Remíza

11

Lille

Radar Výkonnosti

AGF
Lille

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 5R, 1P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Skóre
+4

+4

+8

+8

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Bech (2 gólů)
Matías Fernández (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

83%

5V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
52.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 50.7

75.1

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 68.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.14

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.06

1.66

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.26

Upravená Síla
52.9

Útok: 41.0, Obrana: 75.1, Forma: 41.0

72.8

Útok: 58.4, Obrana: 100, Forma: 75.1

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

6
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
AGF
Lille
AGF

Rozbor Síly

52.9

Celkově

Útok 41.0
Obrana 75.1
Forma 41.0
Stálost 63.7
Lille

Rozbor Síly

72.8

Celkově

Útok 58.4
Obrana 100
Forma 75.1
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 85.8

Kvalita Soupeře

50.7 vs 68.6

Proti Elitě

0% vs 67%
AGF logo AGF
V
Brøndby (49%)
V
Sønderjyske (43%)
R
Midtjylland (52%)
R
Nordsjælland (60%)
P
Midtjylland (57%)
R
Nordsjælland (55%)
V
Viborg (55%)
R
Brøndby (44%)
Lille logo Lille
V
Monaco (77%)
R
Le Havre (53%)
V
Paris FC (77%)
R
Nice (55%)
V
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)
V
Marseille (66%)
P
Aston Villa (75%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Brøndby V
2 - 0 V
49%
Sønderjyske D
2 - 1 V
43%
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Nordsjælland V
1 - 1 R
60%
Midtjylland V
1 - 2 P
57%
Nordsjælland D
1 - 1 R
55%
Viborg V
2 - 1 V
55%
Brøndby D
0 - 0 R
44%
Sønderjyske V
1 - 1 R
48%
Vejle V
2 - 1 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Monaco V
1 - 0 V
77%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Paris FC V
1 - 0 V
77%
Nice D
0 - 0 R
55%
Toulouse V
4 - 0 V
62%
Lens D
3 - 0 V
71%
Marseille V
2 - 1 V
66%
Aston Villa V
0 - 2 P
75%
Rennes V
2 - 1 V
80%
Aston Villa D
0 - 1 P
70%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Lille čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 75.1) ve srovnání s AGF (SoS: 52.4). To znamená, že statistiky Lille mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s AGF na průměru 1.2 a Lille na 1.4 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s AGF inkasujícím 0.8 a Lille inkasujícím 0.6 na zápas.

AGF nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Lille prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 4 z 6 zápasů.

Lille je silný tým venku s 83% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.0 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Lille se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (72.8 vs 52.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

AGF

AGF

VS
Lille

Lille

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více