Preskoči na sadržaj
Usporedi AGF vs Lille

AGF vs Lille Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite AGF i Lille: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

AGF AGF Domaćin
Lille Lille Gost
AGF
52.9
P P N N I N P N N P

Zadnjih 10 Utakmica

Lille
72.8
P N P N P P P I P I

Osvojene Kategorije

1

AGF

3

Neriješeno

11

Lille

Radar Učinka

AGF
Lille

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 5N, 1I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

+8

+8

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
T. Bech (2 golova)
Matías Fernández (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

3P / 6 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
52.4

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 50.7

75.1

Težina Lige: 85.8, Kvaliteta Protivnika: 68.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.14

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.06

1.66

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.26

Korigirana Snaga
52.9

Napad: 41.0, Obrana: 75.1, Forma: 41.0

72.8

Napad: 58.4, Obrana: 100, Forma: 75.1

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

6
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
AGF
Lille
AGF

Analiza Snage

52.9

Ukupno

Napad 41.0
Obrana 75.1
Forma 41.0
Dosljednost 63.7
Lille

Analiza Snage

72.8

Ukupno

Napad 58.4
Obrana 100
Forma 75.1
Dosljednost 52.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 85.8

Kvaliteta Protivnika

50.7 vs 68.6

Protiv Elitnih

0% vs 67%
AGF logo AGF
P
Brøndby (49%)
P
Sønderjyske (43%)
N
Midtjylland (52%)
N
Nordsjælland (60%)
I
Midtjylland (57%)
N
Nordsjælland (55%)
P
Viborg (55%)
N
Brøndby (44%)
Lille logo Lille
P
Monaco (77%)
N
Le Havre (53%)
P
Paris FC (77%)
N
Nice (55%)
P
Toulouse (62%)
P
Lens (71%)
P
Marseille (66%)
I
Aston Villa (75%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Brøndby G
2 - 0 P
49%
Sønderjyske D
2 - 1 P
43%
Midtjylland D
0 - 0 N
52%
Nordsjælland G
1 - 1 N
60%
Midtjylland G
1 - 2 I
57%
Nordsjælland D
1 - 1 N
55%
Viborg G
2 - 1 P
55%
Brøndby D
0 - 0 N
44%
Sønderjyske G
1 - 1 N
48%
Vejle G
2 - 1 P
44%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Monaco G
1 - 0 P
77%
Le Havre D
1 - 1 N
53%
Paris FC G
1 - 0 P
77%
Nice D
0 - 0 N
55%
Toulouse G
4 - 0 P
62%
Lens D
3 - 0 P
71%
Marseille G
2 - 1 P
66%
Aston Villa G
0 - 2 I
75%
Rennes G
2 - 1 P
80%
Aston Villa D
0 - 1 I
70%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Lille se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 75.1) u usporedbi s AGF (SoS: 52.4). To znači da statistike Lille imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s AGF na prosjeku 1.2 i Lille na 1.4 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s AGF koji prima 0.8 i Lille koji prima 0.6 po utakmici.

AGF se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Lille je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 4 od 6 utakmica.

Lille je jak tim u gostima s 83% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.0 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Lille se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (72.8 vs 52.9), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

AGF

AGF

VS
Lille

Lille

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više