Přeskočit na obsah
Porovnat Alavés vs Anderlecht

Alavés vs Anderlecht Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Alavés vs Anderlecht: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Alavés Alavés Domácí
Anderlecht Anderlecht Hosté
Alavés
43.5
R P V P R R V R P P

Posledních 10 Zápasů

Anderlecht
34.9
R P P P V V P P P R

Vyhrané Kategorie

7

Alavés

7

Remíza

1

Anderlecht

Radar Výkonnosti

Alavés
Anderlecht

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 4R, 4P

20%

2V, 2R, 6P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.2

22 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Skóre
-4

-4

-7

-7

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
90%

9 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Toni Martínez (7 gólů)
M. Cvetković (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
60.4

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 66.3

44.5

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.1

Proti Elitě
0%

0V / 4 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.08

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.28

1.41

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.01

Upravená Síla
43.5

Útok: 66.2, Obrana: 29.4, Forma: 22.1

34.9

Útok: 44.1, Obrana: 28.4, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

2
4

46-60'

2
4

61-75'

2
4

76-90+'

6
Alavés
Anderlecht
Alavés

Rozbor Síly

43.5

Celkově

Útok 66.2
Obrana 29.4
Forma 22.1
Stálost 64.0
Anderlecht

Rozbor Síly

34.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 28.4
Forma 18.9
Stálost 59.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

93.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

66.3 vs 59.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Alavés logo Alavés
R
Elche (66%)
P
Athletic (55%)
V
Mallorca (68%)
P
Real Madrid (70%)
R
Real Sociedad (66%)
R
Osasuna (58%)
V
Celta Vigo (59%)
R
Villarreal (73%)
Anderlecht logo Anderlecht
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (66%)
P
R. Union SG (64%)
P
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
P
Club Brugge (83%)
P
Cercle Brugge (58%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Elche V
1 - 1 R
66%
Athletic D
2 - 4 P
55%
Mallorca D
2 - 1 V
68%
Real Madrid V
1 - 2 P
70%
Real Sociedad V
3 - 3 R
66%
Osasuna D
2 - 2 R
58%
Celta Vigo V
4 - 3 V
59%
Villarreal D
1 - 1 R
73%
Valencia V
2 - 3 P
72%
Levante V
0 - 2 P
76%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gent V
1 - 1 R
51%
Club Brugge D
1 - 3 P
66%
R. Union SG D
1 - 3 P
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 P
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent D
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 P
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 P
58%
Mechelen V
0 - 1 P
45%
Club Brugge V
2 - 2 R
83%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Alavés čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 60.4) ve srovnání s Anderlecht (SoS: 44.5). To znamená, že statistiky Alavés mají větší váhu.

Alavés má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.4 Anderlecht.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Alavés inkasujícím 2.2 a Anderlecht inkasujícím 2.1 na zápas.

Alavés měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Alavés má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 8.6 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Alavés

Alavés

VS
Anderlecht

Anderlecht

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více