Přeskočit na obsah
Porovnat Atlético vs Anderlecht

Atlético vs Anderlecht Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Atlético vs Anderlecht: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Atlético Atlético Domácí
Anderlecht Anderlecht Hosté
Atlético
50.9
P P V R V P R P P V

Posledních 10 Zápasů

Anderlecht
34.9
R P P P V V P P P R

Vyhrané Kategorie

9

Atlético

2

Remíza

4

Anderlecht

Radar Výkonnosti

Atlético
Anderlecht

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

20%

2V, 2R, 6P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Skóre
0

0

-7

-7

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Alvarez (3 gólů)
M. Cvetković (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
69.8

Obtížnost Ligy: 89.8, Kvalita Soupeře: 68.2

44.5

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.1

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.66

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.26

1.41

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.01

Upravená Síla
50.9

Útok: 55.9, Obrana: 63.9, Forma: 35.9

34.9

Útok: 44.1, Obrana: 28.4, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
1

16-30'

1
4

31-45'

2
3

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

6
Atlético
Anderlecht
Atlético

Rozbor Síly

50.9

Celkově

Útok 55.9
Obrana 63.9
Forma 35.9
Stálost 49.3
Anderlecht

Rozbor Síly

34.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 28.4
Forma 18.9
Stálost 59.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

89.8 vs 59.5

Kvalita Soupeře

68.2 vs 59.1

Proti Elitě

40% vs 0%
Atlético logo Atlético
P
Celta Vigo (54%)
P
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
R
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
P
Elche (66%)
R
Real Sociedad (42%)
P
Barcelona (88%)
Anderlecht logo Anderlecht
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (66%)
P
R. Union SG (64%)
P
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
P
Club Brugge (83%)
P
Cercle Brugge (58%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Celta Vigo D
0 - 1 P
54%
Arsenal V
0 - 1 P
77%
Valencia V
2 - 0 V
72%
Arsenal D
1 - 1 R
72%
Athletic D
3 - 2 V
55%
Elche V
2 - 3 P
66%
Real Sociedad D
2 - 2 R
42%
Barcelona D
1 - 2 P
88%
Sevilla V
1 - 2 P
63%
Barcelona V
2 - 0 V
93%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gent V
1 - 1 R
51%
Club Brugge D
1 - 3 P
66%
R. Union SG D
1 - 3 P
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 P
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent D
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 P
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 P
58%
Mechelen V
0 - 1 P
45%
Club Brugge V
2 - 2 R
83%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Atlético čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 69.8) ve srovnání s Anderlecht (SoS: 44.5). To znamená, že statistiky Atlético mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Atlético na průměru 1.4 a Anderlecht na 1.4 gólů na zápas.

Atlético má obrannou výhodu, inkasuje 1.4 na zápas oproti 2.1 Anderlecht.

Atlético měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Atlético se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (50.9 vs 34.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Atlético

Atlético

VS
Anderlecht

Anderlecht

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více