Прескочи на садржај
Упореди Atlético vs Anderlecht

Atlético vs Anderlecht Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Atlético i Anderlecht: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Atlético Atlético Domaćin
Anderlecht Anderlecht Gost
Atlético
50.9
I I P N P I N I I P

Poslednjih 10 Utakmica

Anderlecht
34.9
N I I I P P I I I N

Osvojene Kategorije

9

Atlético

2

Nerešeno

4

Anderlecht

Radar Učinka

Atlético
Anderlecht

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

2.1

21 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-7

-7

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
J. Alvarez (3 golova)
M. Cvetković (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
69.8

Težina Lige: 89.8, Kvalitet Protivnika: 68.2

44.5

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 59.1

Protiv Elitnih
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.66

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.26

1.41

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.01

Korigovana Snaga
50.9

Napad: 55.9, Odbrana: 63.9, Forma: 35.9

34.9

Napad: 44.1, Odbrana: 28.4, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
1

16-30'

1
4

31-45'

2
3

46-60'

2
2

61-75'

2
3

76-90+'

6
Atlético
Anderlecht
Atlético

Analiza Snage

50.9

Ukupno

Napad 55.9
Odbrana 63.9
Forma 35.9
Doslednost 49.3
Anderlecht

Analiza Snage

34.9

Ukupno

Napad 44.1
Odbrana 28.4
Forma 18.9
Doslednost 59.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

89.8 vs 59.5

Kvalitet Protivnika

68.2 vs 59.1

Protiv Elitnih

40% vs 0%
Atlético logo Atlético
I
Celta Vigo (54%)
I
Arsenal (77%)
P
Valencia (72%)
N
Arsenal (72%)
P
Athletic (55%)
I
Elche (66%)
N
Real Sociedad (42%)
I
Barcelona (88%)
Anderlecht logo Anderlecht
N
Gent (51%)
I
Club Brugge (66%)
I
R. Union SG (64%)
I
Sint-Truiden (49%)
P
Mechelen (34%)
P
Gent (58%)
I
Club Brugge (83%)
I
Cercle Brugge (58%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Celta Vigo D
0 - 1 I
54%
Arsenal G
0 - 1 I
77%
Valencia G
2 - 0 P
72%
Arsenal D
1 - 1 N
72%
Athletic D
3 - 2 P
55%
Elche G
2 - 3 I
66%
Real Sociedad D
2 - 2 N
42%
Barcelona D
1 - 2 I
88%
Sevilla G
1 - 2 I
63%
Barcelona G
2 - 0 P
93%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Gent G
1 - 1 N
51%
Club Brugge D
1 - 3 I
66%
R. Union SG D
1 - 3 I
64%
Sint-Truiden G
0 - 2 I
49%
Mechelen G
2 - 1 P
34%
Gent D
3 - 1 P
58%
Club Brugge G
2 - 4 I
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 I
58%
Mechelen G
0 - 1 I
45%
Club Brugge G
2 - 2 N
83%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Atlético се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 69.8) у поређењу са Anderlecht (SoS: 44.5). То значи да статистика Atlético има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Atlético на просеку 1.4 и Anderlecht на 1.4 голова по мечу.

Atlético има одбрамбену предност, примајући 1.4 по мечу наспрам 2.1 Anderlecht.

Atlético се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.1 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Atlético се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (50.9 vs 34.9), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Atlético

Atlético

VS
Anderlecht

Anderlecht

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више