Přeskočit na obsah
Porovnat Atlético vs Mechelen

Atlético vs Mechelen Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Atlético vs Mechelen: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Atlético Atlético Domácí
Mechelen Mechelen Hosté
Atlético
48.1
V P P V R V P R P P

Posledních 10 Zápasů

Mechelen
26.6
P V P P P P R P V P

Vyhrané Kategorie

10

Atlético

3

Remíza

2

Mechelen

Radar Výkonnosti

Atlético
Mechelen

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

20%

2V, 1R, 7P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

2.4

24 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

-16

-16

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Sørloth (3 gólů)
B. Boersma (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
64.8

Obtížnost Ligy: 89.4, Kvalita Soupeře: 65.2

44.7

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.6

Proti Elitě
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.61

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.21

0.83

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.03

Upravená Síla
48.1

Útok: 53.6, Obrana: 57.4, Forma: 34.4

26.6

Útok: 25.3, Obrana: 18.9, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

2
3

31-45'

3

46-60'

2
2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Atlético
Mechelen
Atlético

Rozbor Síly

48.1

Celkově

Útok 53.6
Obrana 57.4
Forma 34.4
Stálost 49.3
Mechelen

Rozbor Síly

26.6

Celkově

Útok 25.3
Obrana 18.9
Forma 18.9
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

89.4 vs 59.5

Kvalita Soupeře

65.2 vs 59.6

Proti Elitě

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
V
Osasuna (63%)
P
Celta Vigo (54%)
P
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
R
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
P
Elche (66%)
R
Real Sociedad (42%)
Mechelen logo Mechelen
P
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
P
Sint-Truiden (44%)
P
Club Brugge (71%)
P
Anderlecht (35%)
P
R. Union SG (75%)
R
Gent (63%)
P
Club Brugge (83%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Osasuna V
2 - 1 V
63%
Celta Vigo D
0 - 1 P
54%
Arsenal V
0 - 1 P
77%
Valencia V
2 - 0 V
72%
Arsenal D
1 - 1 R
72%
Athletic D
3 - 2 V
55%
Elche V
2 - 3 P
66%
Real Sociedad D
2 - 2 R
42%
Barcelona D
1 - 2 P
88%
Sevilla V
1 - 2 P
63%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
R. Union SG V
0 - 3 P
69%
Gent D
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 P
44%
Club Brugge V
1 - 6 P
71%
Anderlecht D
1 - 2 P
35%
R. Union SG D
0 - 1 P
75%
Gent V
1 - 1 R
63%
Club Brugge V
1 - 4 P
83%
Anderlecht D
1 - 0 V
47%
Gent V
1 - 3 P
63%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Atlético čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 64.8) ve srovnání s Mechelen (SoS: 44.7). To znamená, že statistiky Atlético mají větší váhu.

Atlético má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 0.8 Mechelen.

V obraně je Atlético výrazně lepší, inkasuje pouze 1.5 gólů na zápas s 1 čistými konty, zatímco Mechelen inkasuje 2.4 na zápas.

Atlético měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Mechelen měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Atlético se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (48.1 vs 26.6) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Atlético

Atlético

VS
Mechelen

Mechelen

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více