Прескочи на садржај
Упореди Atlético vs Mechelen

Atlético vs Mechelen Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Atlético i Mechelen: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Atlético Atlético Domaćin
Mechelen Mechelen Gost
Atlético
48.1
P I I P N P I N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Mechelen
26.6
I P I I I I N I P I

Osvojene Kategorije

10

Atlético

3

Nerešeno

2

Mechelen

Radar Učinka

Atlético
Mechelen

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

-16

-16

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Sørloth (3 golova)
B. Boersma (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
64.8

Težina Lige: 89.4, Kvalitet Protivnika: 65.2

44.7

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 59.6

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.61

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.21

0.83

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.03

Korigovana Snaga
48.1

Napad: 53.6, Odbrana: 57.4, Forma: 34.4

26.6

Napad: 25.3, Odbrana: 18.9, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

2
3

31-45'

3

46-60'

2
2

61-75'

1
3

76-90+'

2
Atlético
Mechelen
Atlético

Analiza Snage

48.1

Ukupno

Napad 53.6
Odbrana 57.4
Forma 34.4
Doslednost 49.3
Mechelen

Analiza Snage

26.6

Ukupno

Napad 25.3
Odbrana 18.9
Forma 18.9
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

89.4 vs 59.5

Kvalitet Protivnika

65.2 vs 59.6

Protiv Elitnih

25% vs 0%
Atlético logo Atlético
P
Osasuna (63%)
I
Celta Vigo (54%)
I
Arsenal (77%)
P
Valencia (72%)
N
Arsenal (72%)
P
Athletic (55%)
I
Elche (66%)
N
Real Sociedad (42%)
Mechelen logo Mechelen
I
R. Union SG (69%)
P
Gent (46%)
I
Sint-Truiden (44%)
I
Club Brugge (71%)
I
Anderlecht (35%)
I
R. Union SG (75%)
N
Gent (63%)
I
Club Brugge (83%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Osasuna G
2 - 1 P
63%
Celta Vigo D
0 - 1 I
54%
Arsenal G
0 - 1 I
77%
Valencia G
2 - 0 P
72%
Arsenal D
1 - 1 N
72%
Athletic D
3 - 2 P
55%
Elche G
2 - 3 I
66%
Real Sociedad D
2 - 2 N
42%
Barcelona D
1 - 2 I
88%
Sevilla G
1 - 2 I
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
R. Union SG G
0 - 3 I
69%
Gent D
1 - 0 P
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 I
44%
Club Brugge G
1 - 6 I
71%
Anderlecht D
1 - 2 I
35%
R. Union SG D
0 - 1 I
75%
Gent G
1 - 1 N
63%
Club Brugge G
1 - 4 I
83%
Anderlecht D
1 - 0 P
47%
Gent G
1 - 3 I
63%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Atlético се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 64.8) у поређењу са Mechelen (SoS: 44.7). То значи да статистика Atlético има већу тежину.

Atlético има нападачку предност са 1.4 голова по мечу наспрам 0.8 Mechelen.

У одбрани Atlético је далеко супериорнији, примајући само 1.5 голова по мечу уз 1 чистих мрежа, док Mechelen прима 2.4 по мечу.

Atlético се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 4 мечева.

Mechelen се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Atlético се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (48.1 vs 26.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Atlético

Atlético

VS
Mechelen

Mechelen

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више