Přeskočit na obsah
Porovnat Basel vs Jablonec

Basel vs Jablonec Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Basel vs Jablonec: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Basel Basel Domácí
Jablonec Jablonec Hosté
Basel
46.7
P V P P R V V P V V

Posledních 10 Zápasů

Jablonec
40.7
R P P P V V P P P V

Vyhrané Kategorie

8

Basel

5

Remíza

2

Jablonec

Radar Výkonnosti

Basel
Jablonec

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

-4

-4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Traoré (3 gólů)
S. Nebyla (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
50.2

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 51.0

53.6

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.35

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: +0.15

1.17

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.03

Upravená Síla
46.7

Útok: 50.1, Obrana: 43.4, Forma: 50.1

40.7

Útok: 41.4, Obrana: 48.3, Forma: 31.1

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

2
4

31-45'

2
3

46-60'

3
3

61-75'

1
3

76-90+'

3
Basel
Jablonec
Basel

Rozbor Síly

46.7

Celkově

Útok 50.1
Obrana 43.4
Forma 50.1
Stálost 38.8
Jablonec

Rozbor Síly

40.7

Celkově

Útok 41.4
Obrana 48.3
Forma 31.1
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

49.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

51.0 vs 50.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Basel logo Basel
P
Young Boys (60%)
V
Thun (48%)
P
Sion (66%)
P
Thun (53%)
R
Young Boys (50%)
V
Winterthur (42%)
V
Servette (61%)
P
St.Gallen (60%)
Jablonec logo Jablonec
R
Hradec Kr. (59%)
P
Sparta Prague (59%)
P
Liberec (43%)
P
Sparta Prague (59%)
V
Ostrava (34%)
V
Zlín (46%)
P
Dukla (51%)
P
Olomouc (46%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Young Boys V
0 - 3 P
60%
Thun D
3 - 1 V
48%
Sion D
0 - 2 P
66%
Thun V
1 - 3 P
53%
Young Boys D
3 - 3 R
50%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Servette D
3 - 1 V
61%
St.Gallen V
0 - 3 P
60%
GC Zürich D
1 - 0 V
27%
Lausanne V
2 - 1 V
43%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hradec Kr. D
1 - 1 R
59%
Sparta Prague V
0 - 2 P
59%
Liberec D
1 - 2 P
43%
Sparta Prague V
1 - 3 P
59%
Ostrava D
4 - 1 V
34%
Zlín V
3 - 0 V
46%
Dukla V
0 - 2 P
51%
Olomouc D
1 - 2 P
46%
Ml. Boleslav V
0 - 3 P
66%
Karviná D
1 - 0 V
43%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 50.2 vs 53.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Basel má útočnou výhodu s 1.5 góly na zápas oproti 1.2 Jablonec.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Basel inkasujícím 1.7 a Jablonec inkasujícím 1.6 na zápas.

Basel nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Jablonec nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Basel má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 6.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Basel

Basel

VS
Jablonec

Jablonec

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více