Přeskočit na obsah
Porovnat Basel vs Lorient

Basel vs Lorient Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Basel vs Lorient: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Basel Basel Domácí
Lorient Lorient Hosté
Basel
46.7
P V P P R V V P V V

Posledních 10 Zápasů

Lorient
51.4
V R P V P R P V R R

Vyhrané Kategorie

5

Basel

2

Remíza

8

Lorient

Radar Výkonnosti

Basel
Lorient

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

30%

3V, 4R, 3P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

+3

+3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Traoré (3 gólů)
B. Dieng (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
50.1

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 50.8

60.2

Obtížnost Ligy: 81.9, Kvalita Soupeře: 64.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.35

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: +0.15

1.78

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.38

Upravená Síla
46.7

Útok: 50.0, Obrana: 43.4, Forma: 50.0

51.4

Útok: 51.4, Obrana: 69.8, Forma: 33.1

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

4
4

31-45'

3

46-60'

3
3

61-75'

1
3

76-90+'

5
Basel
Lorient
Basel

Rozbor Síly

46.7

Celkově

Útok 50.0
Obrana 43.4
Forma 50.0
Stálost 38.8
Lorient

Rozbor Síly

51.4

Celkově

Útok 51.4
Obrana 69.8
Forma 33.1
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

49.0 vs 81.9

Kvalita Soupeře

50.8 vs 64.0

Proti Elitě

0% vs 20%
Basel logo Basel
P
Young Boys (60%)
V
Thun (48%)
P
Sion (66%)
P
Thun (53%)
R
Young Boys (50%)
V
Winterthur (42%)
V
Servette (58%)
P
St.Gallen (60%)
Lorient logo Lorient
V
Metz (48%)
R
Paris SG (84%)
P
Strasbourg (55%)
V
Marseille (61%)
P
Lyon (70%)
R
Paris FC (72%)
P
Toulouse (62%)
V
Lens (71%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Young Boys V
0 - 3 P
60%
Thun D
3 - 1 V
48%
Sion D
0 - 2 P
66%
Thun V
1 - 3 P
53%
Young Boys D
3 - 3 R
50%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Servette D
3 - 1 V
58%
St.Gallen V
0 - 3 P
60%
GC Zürich D
1 - 0 V
27%
Lausanne V
2 - 1 V
44%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metz V
4 - 0 V
48%
Paris SG V
2 - 2 R
84%
Strasbourg D
2 - 3 P
55%
Marseille D
2 - 0 V
61%
Lyon V
0 - 2 P
70%
Paris FC D
1 - 1 R
72%
Toulouse V
0 - 1 P
62%
Lens D
2 - 1 V
71%
Lille V
1 - 1 R
78%
Nice D
0 - 0 R
39%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Lorient čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 60.2) ve srovnání s Basel (SoS: 50.1). To znamená, že statistiky Lorient mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Basel na průměru 1.5 a Lorient na 1.4 gólů na zápas.

Lorient má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.7 Basel.

Basel nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Lorient měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Basel

Basel

VS
Lorient

Lorient

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více