Přeskočit na obsah
Porovnat Leverkusen vs Paris FC

Leverkusen vs Paris FC Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Leverkusen vs Paris FC: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Leverkusen Leverkusen Domácí
Paris FC Paris FC Hosté
Leverkusen
55.6
P V V P P V V R P R

Posledních 10 Zápasů

Paris FC
65.0
P V P V V R V R R V

Vyhrané Kategorie

8

Leverkusen

1

Remíza

6

Paris FC

Radar Výkonnosti

Leverkusen
Paris FC

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

50%

5V, 3R, 2P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

+9

+9

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Schick (9 gólů)
M. Munetsi (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
69.1

Obtížnost Ligy: 87.0, Kvalita Soupeře: 69.5

62.9

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 63.6

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.38

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.48

2.35

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.55

Upravená Síla
55.6

Útok: 75.4, Obrana: 47.6, Forma: 47.6

65.0

Útok: 67.7, Obrana: 79.0, Forma: 56.5

Analýza Času Gólů

3

0-15'

3
3

16-30'

5
5

31-45'

1
2

46-60'

1
2

61-75'

5
4

76-90+'

3
Leverkusen
Paris FC
Leverkusen

Rozbor Síly

55.6

Celkově

Útok 75.4
Obrana 47.6
Forma 47.6
Stálost 44.8
Paris FC

Rozbor Síly

65.0

Celkově

Útok 67.7
Obrana 79.0
Forma 56.5
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

87.0 vs 86.0

Kvalita Soupeře

69.5 vs 63.6

Proti Elitě

40% vs 25%
Leverkusen logo Leverkusen
P
Stuttgart (75%)
V
Leipzig (79%)
V
Köln (62%)
P
Bayern Munich (62%)
P
Augsburg (66%)
V
Dortmund (76%)
V
Wolfsburg (50%)
R
Heidenheim (67%)
Paris FC logo Paris FC
P
Rennes (80%)
V
Brest (56%)
P
Lille (73%)
V
Metz (48%)
V
Monaco (72%)
R
Lorient (69%)
V
Le Havre (53%)
R
Strasbourg (60%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Stuttgart V
1 - 3 P
75%
Leipzig D
4 - 1 V
79%
Köln V
2 - 1 V
62%
Bayern Munich D
0 - 2 P
62%
Augsburg D
1 - 2 P
66%
Dortmund V
1 - 0 V
76%
Wolfsburg D
6 - 3 V
50%
Heidenheim V
3 - 3 R
67%
Arsenal V
0 - 2 P
77%
Bayern Munich D
1 - 1 R
81%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Rennes V
1 - 2 P
80%
Brest D
4 - 0 V
56%
Lille D
0 - 1 P
73%
Metz V
3 - 1 V
48%
Monaco D
4 - 1 V
72%
Lorient V
1 - 1 R
69%
Le Havre D
3 - 2 V
53%
Strasbourg V
0 - 0 R
60%
Lyon V
1 - 1 R
70%
Nice D
1 - 0 V
55%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 69.1 vs 62.9), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Leverkusen na průměru 1.9 a Paris FC na 1.8 gólů na zápas.

V obraně je Paris FC výrazně lepší, inkasuje pouze 0.9 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Leverkusen inkasuje 1.8 na zápas.

Leverkusen měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Paris FC měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Paris FC s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Paris FC má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.4 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Leverkusen

Leverkusen

VS
Paris FC

Paris FC

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více