Přeskočit na obsah
Porovnat Brann vs Genk

Brann vs Genk Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Brann vs Genk: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Brann Brann Domácí
Genk Genk Hosté
Brann
45.1
V V R P P V P P P P

Posledních 10 Zápasů

Genk
50.6
V P R R V R V R P V

Vyhrané Kategorie

5

Brann

4

Remíza

6

Genk

Radar Výkonnosti

Brann
Genk

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 1R, 6P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

0

0

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Ingason (4 gólů)
A. Bibout (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
33%

2V / 6 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
42.3

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 55.6

56.0

Obtížnost Ligy: 60.6, Kvalita Soupeře: 52.9

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.14

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.24

1.53

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.07

Upravená Síla
45.1

Útok: 58.5, Obrana: 49.2, Forma: 27.7

50.6

Útok: 56.5, Obrana: 49.5, Forma: 42.4

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
3

16-30'

1
5

31-45'

1
4

46-60'

4
2

61-75'

5
4

76-90+'

3
Brann
Genk
Brann

Rozbor Síly

45.1

Celkově

Útok 58.5
Obrana 49.2
Forma 27.7
Stálost 46.0
Genk

Rozbor Síly

50.6

Celkově

Útok 56.5
Obrana 49.5
Forma 42.4
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 60.6

Kvalita Soupeře

55.6 vs 52.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
R
Rosenborg (46%)
P
Viking (70%)
P
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
P
Tromsø (63%)
P
Kristiansund (48%)
Genk logo Genk
V
Westerlo (45%)
P
Charleroi (51%)
R
Standard (55%)
R
Charleroi (46%)
V
Westerlo (50%)
R
OHL (47%)
V
Antwerp (57%)
R
La Louvière (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Fredrikstad D
3 - 1 V
39%
Tromsø V
5 - 0 V
68%
Rosenborg V
1 - 1 R
46%
Viking V
2 - 3 P
70%
Sandefjord D
0 - 1 P
50%
HamKam V
5 - 1 V
55%
Tromsø D
1 - 2 P
63%
Kristiansund V
2 - 3 P
48%
Bologna V
0 - 1 P
61%
Bologna D
0 - 1 P
56%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Westerlo D
3 - 0 V
45%
Charleroi V
0 - 2 P
51%
Standard D
1 - 1 R
55%
Charleroi D
1 - 1 R
46%
Westerlo V
2 - 1 V
50%
OHL D
0 - 0 R
47%
Antwerp V
2 - 1 V
57%
La Louvière V
5 - 5 R
54%
Freiburg V
1 - 5 P
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 V
55%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Genk čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 56.0) ve srovnání s Brann (SoS: 42.3). To znamená, že statistiky Genk mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Brann na průměru 1.9 a Genk na 1.6 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Brann inkasujícím 1.4 a Genk inkasujícím 1.6 na zápas.

Genk nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Genk má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.5 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Brann

Brann

VS
Genk

Genk

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více