Přeskočit na obsah
Porovnat Como vs Zlín

Como vs Zlín Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Como vs Zlín: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Como Como Domácí
Zlín Zlín Hosté
Como
62.2
V R V P P P R V V V

Posledních 10 Zápasů

Zlín
37.7
P R V P V P P P P V

Vyhrané Kategorie

10

Como

2

Remíza

3

Zlín

Radar Výkonnosti

Como
Zlín

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.5

25 / 10 zápasů

Skóre
+7

+7

-9

-9

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
T. Douvikas (4 gólů)
T. Poznar (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
63.4

Obtížnost Ligy: 85.5, Kvalita Soupeře: 65.6

55.7

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 54.1

Proti Elitě
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.05

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.25

1.65

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.05

Upravená Síla
62.2

Útok: 68.0, Obrana: 71.8, Forma: 56.7

37.7

Útok: 56.4, Obrana: 17.6, Forma: 31.7

Analýza Času Gólů

3

0-15'

3
1

16-30'

1
3

31-45'

4
4

46-60'

1
3

61-75'

3
4

76-90+'

4
Como
Zlín
Como

Rozbor Síly

62.2

Celkově

Útok 68.0
Obrana 71.8
Forma 56.7
Stálost 45.7
Zlín

Rozbor Síly

37.7

Celkově

Útok 56.4
Obrana 17.6
Forma 31.7
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.5 vs 58.0

Kvalita Soupeře

65.6 vs 54.1

Proti Elitě

25% vs 0%
Como logo Como
V
Verona (55%)
R
Napoli (74%)
V
Genoa (67%)
P
Inter Milan (66%)
P
Sassuolo (69%)
P
Inter Milan (78%)
R
Udinese (79%)
V
Pisa (40%)
Zlín logo Zlín
P
Teplice (49%)
R
Ml. Boleslav (66%)
V
Dukla (46%)
P
Pardubice (62%)
V
Teplice (49%)
P
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Slavia Prague (69%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Verona V
1 - 0 V
55%
Napoli D
0 - 0 R
74%
Genoa V
2 - 0 V
67%
Inter Milan V
2 - 3 P
66%
Sassuolo V
1 - 2 P
69%
Inter Milan D
3 - 4 P
78%
Udinese V
0 - 0 R
79%
Pisa D
5 - 0 V
40%
Roma D
2 - 1 V
70%
Cagliari V
2 - 1 V
58%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Teplice D
2 - 4 P
49%
Ml. Boleslav V
1 - 1 R
66%
Dukla D
2 - 1 V
46%
Pardubice V
1 - 3 P
62%
Teplice D
3 - 2 V
49%
Bohemians V
1 - 2 P
58%
Jablonec D
0 - 3 P
44%
Slavia Prague D
1 - 3 P
69%
Ostrava V
2 - 6 P
39%
Plzeň D
3 - 0 V
59%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 63.4 vs 55.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Como na průměru 1.8 a Zlín na 1.6 gólů na zápas.

V obraně je Como výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 5 čistými konty, zatímco Zlín inkasuje 2.5 na zápas.

Como měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Zlín nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.5 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Como se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (62.2 vs 37.7) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Como

Como

VS
Zlín

Zlín

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více