Přeskočit na obsah
Porovnat Famalicão vs Panserraikos

Famalicão vs Panserraikos Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Famalicão vs Panserraikos: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Famalicão Famalicão Domácí
Panserraikos Panserraikos Hosté
Famalicão
54.2
R R V R R R V V V R

Posledních 10 Zápasů

Panserraikos
42.7
P P R V P V R V R R

Vyhrané Kategorie

9

Famalicão

4

Remíza

2

Panserraikos

Radar Výkonnosti

Famalicão
Panserraikos

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 6R, 0P

30%

3V, 4R, 3P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+4

+4

-3

-3

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Sorriso (2 gólů)
M. Tsaousis (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
33%

2V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
52.9

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 60.8

53.6

Obtížnost Ligy: 56.0, Kvalita Soupeře: 52.0

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.46

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.26

0.81

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.01

Upravená Síla
54.2

Útok: 41.2, Obrana: 75.5, Forma: 41.2

42.7

Útok: 27.6, Obrana: 65.6, Forma: 31.1

Analýza Času Gólů

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

2
3

46-60'

2
4

61-75'

3

76-90+'

1
Famalicão
Panserraikos
Famalicão

Rozbor Síly

54.2

Celkově

Útok 41.2
Obrana 75.5
Forma 41.2
Stálost 71.2
Panserraikos

Rozbor Síly

42.7

Celkově

Útok 27.6
Obrana 65.6
Forma 31.1
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 56.0

Kvalita Soupeře

60.8 vs 52.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
R
Estrela (54%)
R
Benfica (75%)
V
Estoril (52%)
R
Braga (69%)
R
Moreirense (50%)
R
Porto (74%)
V
Nacional (52%)
V
Vitória SC (59%)
Panserraikos logo Panserraikos
P
Asteras (61%)
P
Kifisia (49%)
R
Larissa (41%)
V
Larissa (46%)
P
Atromitos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
V
Kifisia (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Estrela V
0 - 0 R
54%
Benfica D
2 - 2 R
75%
Estoril V
1 - 0 V
52%
Braga V
2 - 2 R
69%
Moreirense D
1 - 1 R
50%
Porto V
2 - 2 R
74%
Nacional D
1 - 0 V
52%
Vitória SC V
2 - 1 V
59%
Arouca D
1 - 0 V
57%
Rio Ave V
0 - 0 R
66%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Asteras V
0 - 1 P
61%
Kifisia D
1 - 2 P
49%
Larissa D
1 - 1 R
41%
Larissa V
1 - 0 V
46%
Atromitos D
0 - 4 P
54%
Panaitolikos V
3 - 2 V
53%
Asteras D
0 - 0 R
56%
Kifisia V
2 - 1 V
54%
Panaitolikos V
0 - 0 R
53%
Aris D
0 - 0 R
53%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 52.9 vs 53.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Famalicão má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.8 Panserraikos.

Famalicão má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.1 Panserraikos.

Panserraikos nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Panserraikos je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 1.9 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Famalicão má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 11.5 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Famalicão

Famalicão

VS
Panserraikos

Panserraikos

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více