Прескочи на садржај
Упореди Famalicão vs Panserraikos

Famalicão vs Panserraikos Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Famalicão i Panserraikos: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Famalicão Famalicão Domaćin
Panserraikos Panserraikos Gost
Famalicão
54.2
N N P N N N P P P N

Poslednjih 10 Utakmica

Panserraikos
42.7
I I N P I P N P N N

Osvojene Kategorije

9

Famalicão

4

Nerešeno

2

Panserraikos

Radar Učinka

Famalicão
Panserraikos

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 6N, 0I

30%

3P, 4N, 3I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

-3

-3

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Sorriso (2 golova)
M. Tsaousis (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.9

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.8

53.6

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.46

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.26

0.81

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.01

Korigovana Snaga
54.2

Napad: 41.2, Odbrana: 75.5, Forma: 41.2

42.7

Napad: 27.6, Odbrana: 65.6, Forma: 31.1

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

2
3

46-60'

2
4

61-75'

3

76-90+'

1
Famalicão
Panserraikos
Famalicão

Analiza Snage

54.2

Ukupno

Napad 41.2
Odbrana 75.5
Forma 41.2
Doslednost 71.2
Panserraikos

Analiza Snage

42.7

Ukupno

Napad 27.6
Odbrana 65.6
Forma 31.1
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

60.8 vs 52.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
N
Estrela (54%)
N
Benfica (75%)
P
Estoril (52%)
N
Braga (69%)
N
Moreirense (50%)
N
Porto (74%)
P
Nacional (52%)
P
Vitória SC (59%)
Panserraikos logo Panserraikos
I
Asteras (61%)
I
Kifisia (49%)
N
Larissa (41%)
P
Larissa (46%)
I
Atromitos (54%)
P
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
P
Kifisia (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estrela G
0 - 0 N
54%
Benfica D
2 - 2 N
75%
Estoril G
1 - 0 P
52%
Braga G
2 - 2 N
69%
Moreirense D
1 - 1 N
50%
Porto G
2 - 2 N
74%
Nacional D
1 - 0 P
52%
Vitória SC G
2 - 1 P
59%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Rio Ave G
0 - 0 N
66%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Asteras G
0 - 1 I
61%
Kifisia D
1 - 2 I
49%
Larissa D
1 - 1 N
41%
Larissa G
1 - 0 P
46%
Atromitos D
0 - 4 I
54%
Panaitolikos G
3 - 2 P
53%
Asteras D
0 - 0 N
56%
Kifisia G
2 - 1 P
54%
Panaitolikos G
0 - 0 N
53%
Aris D
0 - 0 N
53%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.9 vs 53.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Famalicão има нападачку предност са 1.2 голова по мечу наспрам 0.8 Panserraikos.

Famalicão има одбрамбену предност, примајући 0.8 по мечу наспрам 1.1 Panserraikos.

Panserraikos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Panserraikos је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 1.9 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Famalicão има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 11.5 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Famalicão

Famalicão

VS
Panserraikos

Panserraikos

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више