Přeskočit na obsah
Porovnat Genk vs Valencia

Genk vs Valencia Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Genk vs Valencia: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Genk Genk Domácí
Valencia Valencia Hosté
Genk
50.6
V P R R V R V R P V

Posledních 10 Zápasů

Valencia
52.5
V P V R P P V P V V

Vyhrané Kategorie

5

Genk

4

Remíza

6

Valencia

Radar Výkonnosti

Genk
Valencia

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
0

0

+1

+1

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Bibout (4 gólů)
U. Sadiq (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
56.0

Obtížnost Ligy: 60.6, Kvalita Soupeře: 52.9

58.9

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 62.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.53

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.07

1.4

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.2

Upravená Síla
50.6

Útok: 56.5, Obrana: 49.5, Forma: 42.4

52.5

Útok: 43.6, Obrana: 69.0, Forma: 54.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

1
4

46-60'

4
5

61-75'

3
3

76-90+'

3
Genk
Valencia
Genk

Rozbor Síly

50.6

Celkově

Útok 56.5
Obrana 49.5
Forma 42.4
Stálost 56.8
Valencia

Rozbor Síly

52.5

Celkově

Útok 43.6
Obrana 69.0
Forma 54.4
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

60.6 vs 93.0

Kvalita Soupeře

52.9 vs 62.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Genk logo Genk
V
Westerlo (45%)
P
Charleroi (51%)
R
Standard (55%)
R
Charleroi (46%)
V
Westerlo (50%)
R
OHL (47%)
V
Antwerp (57%)
R
La Louvière (54%)
Valencia logo Valencia
V
Athletic (60%)
P
Atlético (61%)
V
Girona (59%)
R
Mallorca (73%)
P
Elche (66%)
P
Celta Vigo (54%)
V
Sevilla (63%)
P
Oviedo (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Westerlo D
3 - 0 V
45%
Charleroi V
0 - 2 P
51%
Standard D
1 - 1 R
55%
Charleroi D
1 - 1 R
46%
Westerlo V
2 - 1 V
50%
OHL D
0 - 0 R
47%
Antwerp V
2 - 1 V
57%
La Louvière V
5 - 5 R
54%
Freiburg V
1 - 5 P
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 V
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Athletic V
1 - 0 V
60%
Atlético D
0 - 2 P
61%
Girona D
2 - 1 V
59%
Mallorca V
1 - 1 R
73%
Elche V
0 - 1 P
66%
Celta Vigo D
2 - 3 P
54%
Sevilla V
2 - 0 V
63%
Oviedo V
0 - 1 P
66%
Alavés D
3 - 2 V
60%
Osasuna D
1 - 0 V
58%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 56.0 vs 58.9), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Genk má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.2 Valencia.

Valencia má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.6 Genk.

Genk nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Genk

Genk

VS
Valencia

Valencia

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více