Sla naar inhoud
Vergelijken Genk vs Valencia

Genk vs Valencia Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Genk vs Valencia: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Genk Genk Thuisteam
Valencia Valencia Uitteam
Genk
50.6
W V G G W G W G V W

Laatste 10 Wedstrijden

Valencia
52.5
W V W G V V W V W W

Gewonnen Categorieën

5

Genk

4

Gelijkspel

6

Valencia

Prestatieradar

Genk
Valencia

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
40%

4W, 4G, 2V

50%

5W, 1G, 4V

Doelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.6

16 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
0

0

+1

+1

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

30%

3 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
60%

6 / 10 wedstrijden

40%

4 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Bibout (4 doelpunten)
U. Sadiq (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 6 / 2e Helft: 10
1e Helft: 3 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
40%

2W / 5 wedstrijden

60%

3W / 5 wedstrijden

Uitwinst
40%

2W / 5 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
56.0

Competitiemoeilijkheid: 60.6, Tegenstanderkwaliteit: 52.9

58.9

Competitiemoeilijkheid: 93.0, Tegenstanderkwaliteit: 62.0

Record vs Topteams
0%

0W / 0 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.53

Werkelijk: 1.6 | Versch: +0.07

1.4

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.2

Aangepaste Sterktewaarde
50.6

Aanval: 56.5, Verdediging: 49.5, Vorm: 42.4

52.5

Aanval: 43.6, Verdediging: 69.0, Vorm: 54.4

Analyse van Doelpunttiming

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

1
4

46-60'

4
5

61-75'

3
3

76-90+'

3
Genk
Valencia
Genk

Sterkte-uitsplitsing

50.6

Totaal

Aanval 56.5
Verdediging 49.5
Vorm 42.4
Consistentie 56.8
Valencia

Sterkte-uitsplitsing

52.5

Totaal

Aanval 43.6
Verdediging 69.0
Vorm 54.4
Consistentie 38.8

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

60.6 vs 93.0

Tegenstanderkwaliteit

52.9 vs 62.0

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Genk logo Genk
W
Westerlo (45%)
V
Charleroi (51%)
G
Standard (55%)
G
Charleroi (46%)
W
Westerlo (50%)
G
OHL (47%)
W
Antwerp (57%)
G
La Louvière (54%)
Valencia logo Valencia
W
Athletic (60%)
V
Atlético (61%)
W
Girona (59%)
G
Mallorca (73%)
V
Elche (66%)
V
Celta Vigo (54%)
W
Sevilla (63%)
V
Oviedo (66%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Westerlo T
3 - 0 W
45%
Charleroi U
0 - 2 V
51%
Standard T
1 - 1 G
55%
Charleroi T
1 - 1 G
46%
Westerlo U
2 - 1 W
50%
OHL T
0 - 0 G
47%
Antwerp U
2 - 1 W
57%
La Louvière U
5 - 5 G
54%
Freiburg U
1 - 5 V
69%
Sint-Truiden T
1 - 0 W
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Athletic U
1 - 0 W
60%
Atlético T
0 - 2 V
61%
Girona T
2 - 1 W
59%
Mallorca U
1 - 1 G
73%
Elche U
0 - 1 V
66%
Celta Vigo T
2 - 3 V
54%
Sevilla U
2 - 0 W
63%
Oviedo U
0 - 1 V
66%
Alavés T
3 - 2 W
60%
Osasuna T
1 - 0 W
58%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 56.0 vs 58.9), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Genk heeft het aanvallende voordeel met 1.6 doelpunten per wedstrijd tegenover 1.2 van Valencia, hoewel het verschil niet onoverbrugbaar is.

Valencia heeft het defensieve voordeel, met 1.1 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 1.6 van Genk.

Genk heeft recent geen topteams ontmoet, wat het moeilijk maakt hun plafond te beoordelen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 2.8 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Genk

Genk

VS
Valencia

Valencia

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie