Přeskočit na obsah
Porovnat Heidenheim vs Anderlecht

Heidenheim vs Anderlecht Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Heidenheim vs Anderlecht: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Heidenheim Heidenheim Domácí
Anderlecht Anderlecht Hosté
Heidenheim
48.6
V R V P V R R P P P

Posledních 10 Zápasů

Anderlecht
34.9
R P P P V V P P P R

Vyhrané Kategorie

9

Heidenheim

5

Remíza

1

Anderlecht

Radar Výkonnosti

Heidenheim
Anderlecht

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 3R, 4P

20%

2V, 2R, 6P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Skóre
0

0

-7

-7

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Zivzivadze (5 gólů)
M. Cvetković (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 11
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
59.3

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 65.4

44.5

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.1

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.61

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.71

1.41

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.01

Upravená Síla
48.6

Útok: 69.2, Obrana: 40.1, Forma: 32.8

34.9

Útok: 44.1, Obrana: 28.4, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
3

16-30'

1
2

31-45'

2
2

46-60'

2
4

61-75'

2
5

76-90+'

6
Heidenheim
Anderlecht
Heidenheim

Rozbor Síly

48.6

Celkově

Útok 69.2
Obrana 40.1
Forma 32.8
Stálost 53.2
Anderlecht

Rozbor Síly

34.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 28.4
Forma 18.9
Stálost 59.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

91.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

65.4 vs 59.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
V
Köln (62%)
R
Bayern Munich (86%)
V
St. Pauli (50%)
P
Freiburg (72%)
V
Union Berlin (52%)
R
M'gladbach (68%)
R
Leverkusen (65%)
P
Frankfurt (67%)
Anderlecht logo Anderlecht
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (66%)
P
R. Union SG (64%)
P
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
P
Club Brugge (83%)
P
Cercle Brugge (58%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Köln V
3 - 1 V
62%
Bayern Munich V
3 - 3 R
86%
St. Pauli D
2 - 0 V
50%
Freiburg V
1 - 2 P
72%
Union Berlin D
3 - 1 V
52%
M'gladbach V
2 - 2 R
68%
Leverkusen D
3 - 3 R
65%
Frankfurt V
0 - 1 P
67%
Hoffenheim D
2 - 4 P
65%
Bremen V
0 - 2 P
67%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gent V
1 - 1 R
51%
Club Brugge D
1 - 3 P
66%
R. Union SG D
1 - 3 P
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 P
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent D
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 P
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 P
58%
Mechelen V
0 - 1 P
45%
Club Brugge V
2 - 2 R
83%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Heidenheim čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 59.3) ve srovnání s Anderlecht (SoS: 44.5). To znamená, že statistiky Heidenheim mají větší váhu.

Heidenheim má útočnou výhodu s 1.9 góly na zápas oproti 1.4 Anderlecht.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Heidenheim inkasujícím 1.9 a Anderlecht inkasujícím 2.1 na zápas.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Heidenheim má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 13.7 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Heidenheim

Heidenheim

VS
Anderlecht

Anderlecht

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více