Přeskočit na obsah
Porovnat Gorica vs Fortuna

Gorica vs Fortuna Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Gorica vs Fortuna: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Gorica Gorica Domácí
Fortuna Fortuna Hosté
Gorica
38.9
P P V V P P R V R R

Posledních 10 Zápasů

Fortuna
43.6
V P P R P P V P V V

Vyhrané Kategorie

4

Gorica

2

Remíza

9

Fortuna

Radar Výkonnosti

Gorica
Fortuna

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 3R, 4P

40%

4V, 1R, 5P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-4

-4

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Bogojević (3 gólů)
K. Sierhuis (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
34.4

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 46.9

54.1

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 63.1

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.95

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.15

1.77

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.27

Upravená Síla
38.9

Útok: 30.9, Obrana: 56.3, Forma: 25.3

43.6

Útok: 52.0, Obrana: 38.2, Forma: 41.6

Analýza Času Gólů

3

0-15'

2
1

16-30'

4
2

31-45'

1
1

46-60'

6
2

61-75'

2
2

76-90+'

Gorica
Fortuna
Gorica

Rozbor Síly

38.9

Celkově

Útok 30.9
Obrana 56.3
Forma 25.3
Stálost 53.2
Fortuna

Rozbor Síly

43.6

Celkově

Útok 52.0
Obrana 38.2
Forma 41.6
Stálost 39.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 80.0

Kvalita Soupeře

46.9 vs 63.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
P
Slaven (40%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
P
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
R
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
Fortuna logo Fortuna
V
Zwolle (54%)
P
Feyenoord (67%)
P
Heerenveen (72%)
R
NAC (49%)
P
AZ (72%)
P
Twente (76%)
V
Volendam (54%)
P
Telstar (64%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Slaven V
0 - 1 P
40%
Dinamo Zagreb D
1 - 2 P
71%
Istra D
1 - 0 V
40%
Vukovar V
2 - 1 V
37%
Lokomotiva D
0 - 2 P
44%
Hajduk V
0 - 1 P
58%
Varaždin V
1 - 1 R
54%
Rijeka D
4 - 0 V
44%
Osijek V
0 - 0 R
46%
Slaven D
2 - 2 R
35%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Zwolle D
3 - 2 V
54%
Feyenoord D
1 - 2 P
67%
Heerenveen V
1 - 2 P
72%
NAC D
1 - 1 R
49%
AZ V
0 - 2 P
72%
Twente D
1 - 2 P
76%
Volendam V
2 - 1 V
54%
Telstar D
1 - 4 P
64%
NEC V
3 - 2 V
69%
Excelsior D
2 - 1 V
54%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Fortuna čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 54.1) ve srovnání s Gorica (SoS: 34.4). To znamená, že statistiky Fortuna mají větší váhu.

Fortuna má útočnou výhodu s 1.5 góly na zápas oproti 1.1 Gorica.

V obraně je Gorica výrazně lepší, inkasuje pouze 1.0 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Fortuna inkasuje 1.9 na zápas.

Fortuna měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Gorica

Gorica

VS
Fortuna

Fortuna

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více