Przejdź do treści
Porównaj Gorica vs Fortuna

Gorica vs Fortuna Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Gorica vs Fortuna: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Gorica Gorica Gospodarz
Fortuna Fortuna Gość
Gorica
38.9
P P Z Z P P R Z R R

Ostatnie 10 Meczów

Fortuna
43.6
Z P P R P P Z P Z Z

Wygrane Kategorie

4

Gorica

2

Remis

9

Fortuna

Radar Wydajności

Gorica
Fortuna

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
30%

3Z, 3R, 4P

40%

4Z, 1R, 5P

Gole na Mecz
1.1

11 / 10 meczów

1.5

15 / 10 meczów

Stracone na Mecz
1.0

10 / 10 meczów

1.9

19 / 10 meczów

Różnica Bramek
+1

+1

-4

-4

Czyste Konto
30%

3 / 10 meczów

0%

0 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
40%

4 / 10 meczów

80%

8 / 10 meczów

Obie Strzelają
40%

4 / 10 meczów

90%

9 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
B. Bogojević (3 goli)
K. Sierhuis (4 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 6 / 2. Połowa: 5
1. Połowa: 8 / 2. Połowa: 7
Wygrane u Siebie
40%

2Z / 5 meczów

33%

2Z / 6 meczów

Wygrane na Wyjeździe
20%

1Z / 5 meczów

50%

2Z / 4 meczów

Trudność Terminarza
34.4

Trudność Ligi: 45.0, Jakość Przeciwnika: 46.9

54.1

Trudność Ligi: 80.0, Jakość Przeciwnika: 63.1

Bilans z Elitą
0%

0Z / 1 meczów

0%

0Z / 3 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.95

Rzeczywiste: 1.1 | Różn: +0.15

1.77

Rzeczywiste: 1.5 | Różn: -0.27

Skorygowana Siła
38.9

Atak: 30.9, Obrona: 56.3, Forma: 25.3

43.6

Atak: 52.0, Obrona: 38.2, Forma: 41.6

Analiza Czasu Strzelania Bramek

3

0-15'

2
1

16-30'

4
2

31-45'

1
1

46-60'

6
2

61-75'

2
2

76-90+'

Gorica
Fortuna
Gorica

Rozkład Siły

38.9

Ogólny

Atak 30.9
Obrona 56.3
Forma 25.3
Stałość 53.2
Fortuna

Rozkład Siły

43.6

Ogólny

Atak 52.0
Obrona 38.2
Forma 41.6
Stałość 39.7

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

45.0 vs 80.0

Jakość Przeciwnika

46.9 vs 63.1

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
P
Slaven (40%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
Z
Istra (40%)
Z
Vukovar (37%)
P
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
R
Varaždin (54%)
Z
Rijeka (44%)
Fortuna logo Fortuna
Z
Zwolle (54%)
P
Feyenoord (67%)
P
Heerenveen (72%)
R
NAC (49%)
P
AZ (72%)
P
Twente (76%)
Z
Volendam (54%)
P
Telstar (64%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Slaven W
0 - 1 P
40%
Dinamo Zagreb D
1 - 2 P
71%
Istra D
1 - 0 Z
40%
Vukovar W
2 - 1 Z
37%
Lokomotiva D
0 - 2 P
44%
Hajduk W
0 - 1 P
58%
Varaždin W
1 - 1 R
54%
Rijeka D
4 - 0 Z
44%
Osijek W
0 - 0 R
46%
Slaven D
2 - 2 R
35%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Zwolle D
3 - 2 Z
54%
Feyenoord D
1 - 2 P
67%
Heerenveen W
1 - 2 P
72%
NAC D
1 - 1 R
49%
AZ W
0 - 2 P
72%
Twente D
1 - 2 P
76%
Volendam W
2 - 1 Z
54%
Telstar D
1 - 4 P
64%
NEC W
3 - 2 Z
69%
Excelsior D
2 - 1 Z
54%

Analiza AI

To fascynujące starcie dwóch wyrównanych drużyn. Surowe liczby opowiadają jedną historię, ale analiza jakości rywali dodaje kluczowy kontekst.

Fortuna mierzył się ze znacznie silniejszymi rywalami (SoS: 54.1) w porównaniu z Gorica (SoS: 34.4). Oznacza to, że statystyki Fortuna mają większą wagę.

Fortuna ma przewagę w ataku z 1.5 golami na mecz wobec 1.1 Gorica, choć różnica nie jest nie do pokonania.

W obronie Gorica jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 1.0 goli na mecz przy 3 czystych kontach, podczas gdy Fortuna traci 1.9 na mecz.

Fortuna miał trudności z elitarnymi rywalami, wygrywając tylko 0 z 3 meczów.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.8 goli łącznie. Powyżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — prawdopodobne.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Gorica

Gorica

VS
Fortuna

Fortuna

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej