Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs Stuttgart

Karpaty Lviv vs Stuttgart Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs Stuttgart: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
Stuttgart Stuttgart Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Stuttgart
62.4
V R R V P V P V P V

Vyhrané Kategorie

6

Karpaty Lviv

2

Remíza

7

Stuttgart

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
Stuttgart

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

50%

5V, 2R, 3P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

+5

+5

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
D. Undav (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 12
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

66.6

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 68.7

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

2.75

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.65

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

62.4

Útok: 81.6, Obrana: 54.4, Forma: 58.3

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
2

16-30'

4
3

31-45'

2
5

46-60'

5
3

61-75'

3
2

76-90+'

5
Karpaty Lviv
Stuttgart
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
Stuttgart

Rozbor Síly

62.4

Celkově

Útok 81.6
Obrana 54.4
Forma 58.3
Stálost 45.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 85.8

Kvalita Soupeře

64.7 vs 68.7

Proti Elitě

20% vs 33%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Stuttgart logo Stuttgart
V
Leverkusen (65%)
R
Hoffenheim (70%)
R
Bremen (62%)
V
Freiburg (48%)
P
Bayern Munich (86%)
V
Hamburg (58%)
P
Dortmund (71%)
V
Augsburg (71%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Leverkusen D
3 - 1 V
65%
Hoffenheim V
3 - 3 R
70%
Bremen D
1 - 1 R
62%
Freiburg D
2 - 1 V
48%
Bayern Munich V
2 - 4 P
86%
Hamburg D
4 - 0 V
58%
Dortmund D
0 - 2 P
71%
Augsburg V
5 - 2 V
71%
Porto V
0 - 2 P
77%
Leipzig D
1 - 0 V
79%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.8 vs 66.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Stuttgart má útočnou výhodu s 2.1 góly na zápas oproti 1.7 Karpaty Lviv.

V obraně je Karpaty Lviv výrazně lepší, inkasuje pouze 0.4 gólů na zápas s 7 čistými konty, zatímco Stuttgart inkasuje 1.6 na zápas.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Stuttgart měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Karpaty Lviv má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.2 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Stuttgart

Stuttgart

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více