Přeskočit na obsah
Porovnat Kolos vs Kryvbas KR

Kolos vs Kryvbas KR Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Kolos vs Kryvbas KR: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Kolos Kolos Domácí
Kryvbas KR Kryvbas KR Hosté
Kolos
69.0
V V V V R R V R P V

Posledních 10 Zápasů

Kryvbas KR
61.9
V V R P V V P V P R

Vyhrané Kategorie

6

Kolos

3

Remíza

6

Kryvbas KR

Radar Výkonnosti

Kolos
Kryvbas KR

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 3R, 1P

50%

5V, 2R, 3P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.6

6 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

+2

+2

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Salabai (3 gólů)
G. Mendoza (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 13 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
72.1

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 65.3

72.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 67.3

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.53

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.43

2.78

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.88

Upravená Síla
69.0

Útok: 44.8, Obrana: 97.7, Forma: 73.3

61.9

Útok: 77.8, Obrana: 53.2, Forma: 61.4

Analýza Času Gólů

1

0-15'

4
2

16-30'

3
1

31-45'

4
1

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

2
Kolos
Kryvbas KR
Kolos

Rozbor Síly

69.0

Celkově

Útok 44.8
Obrana 97.7
Forma 73.3
Stálost 61.3
Kryvbas KR

Rozbor Síly

61.9

Celkově

Útok 77.8
Obrana 53.2
Forma 61.4
Stálost 45.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

65.3 vs 67.3

Proti Elitě

40% vs 40%
Kolos logo Kolos
V
Kudrivka (55%)
V
Oleksandria (49%)
V
SK Poltava (45%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
R
Rukh Vynnyky (49%)
R
Metalist 1925 (74%)
V
Veres Rivne (67%)
R
Zorya (75%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
V
Veres Rivne (67%)
V
Karpaty Lviv (81%)
R
SK Poltava (50%)
P
Dynamo Kyiv (78%)
V
Rukh Vynnyky (44%)
V
Kudrivka (60%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (74%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 V
55%
Oleksandria V
3 - 0 V
49%
SK Poltava D
2 - 0 V
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 V
74%
Rukh Vynnyky V
1 - 1 R
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 R
74%
Veres Rivne V
1 - 0 V
67%
Zorya D
1 - 1 R
75%
Epitsentr V
0 - 4 P
79%
Karpaty Lviv V
1 - 0 V
86%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Veres Rivne V
3 - 1 V
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 V
81%
SK Poltava V
3 - 3 R
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 P
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 V
44%
Kudrivka V
2 - 1 V
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 P
74%
Epitsentr D
2 - 1 V
74%
Polissya V
0 - 2 P
82%
Obolon V
0 - 0 R
63%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 72.1 vs 72.8), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Kryvbas KR má útočnou výhodu s 1.9 góly na zápas oproti 1.1 Kolos.

V obraně je Kolos výrazně lepší, inkasuje pouze 0.6 gólů na zápas s 7 čistými konty, zatímco Kryvbas KR inkasuje 1.7 na zápas.

Kolos měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Kryvbas KR měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Kolos je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Kolos má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 7.1 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Kolos

Kolos

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více