Preskoči na sadržaj
Usporedi Kolos vs Kryvbas KR

Kolos vs Kryvbas KR Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Kolos i Kryvbas KR: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Kolos Kolos Domaćin
Kryvbas KR Kryvbas KR Gost
Kolos
69.0
P P P P N N P N I P

Zadnjih 10 Utakmica

Kryvbas KR
61.9
P P N I P P I P I N

Osvojene Kategorije

6

Kolos

3

Neriješeno

6

Kryvbas KR

Radar Učinka

Kolos
Kryvbas KR

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
60%

6P, 3N, 1I

50%

5P, 2N, 3I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.6

6 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+2

+2

Čista Mreža
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
20%

2 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
20%

2 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
A. Salabai (3 golova)
G. Mendoza (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 13 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
72.1

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 65.3

72.8

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 67.3

Protiv Elitnih
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.53

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.43

2.78

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.88

Korigirana Snaga
69.0

Napad: 44.8, Obrana: 97.7, Forma: 73.3

61.9

Napad: 77.8, Obrana: 53.2, Forma: 61.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

4
2

16-30'

3
1

31-45'

4
1

46-60'

3
2

61-75'

3
4

76-90+'

2
Kolos
Kryvbas KR
Kolos

Analiza Snage

69.0

Ukupno

Napad 44.8
Obrana 97.7
Forma 73.3
Dosljednost 61.3
Kryvbas KR

Analiza Snage

61.9

Ukupno

Napad 77.8
Obrana 53.2
Forma 61.4
Dosljednost 45.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 98.0

Kvaliteta Protivnika

65.3 vs 67.3

Protiv Elitnih

40% vs 40%
Kolos logo Kolos
P
Kudrivka (55%)
P
Oleksandria (49%)
P
SK Poltava (45%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Metalist 1925 (74%)
P
Veres Rivne (67%)
N
Zorya (75%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
P
Veres Rivne (67%)
P
Karpaty Lviv (81%)
N
SK Poltava (50%)
I
Dynamo Kyiv (78%)
P
Rukh Vynnyky (44%)
P
Kudrivka (60%)
I
LNZ Cherkasy (74%)
P
Epitsentr (74%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 P
55%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
SK Poltava D
2 - 0 P
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 P
74%
Rukh Vynnyky G
1 - 1 N
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 N
74%
Veres Rivne G
1 - 0 P
67%
Zorya D
1 - 1 N
75%
Epitsentr G
0 - 4 I
79%
Karpaty Lviv G
1 - 0 P
86%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Veres Rivne G
3 - 1 P
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 P
81%
SK Poltava G
3 - 3 N
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 I
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 P
44%
Kudrivka G
2 - 1 P
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 I
74%
Epitsentr D
2 - 1 P
74%
Polissya G
0 - 2 I
82%
Obolon G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 72.1 vs 72.8), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Kryvbas KR ima napadačku prednost s 1.9 golova po utakmici naspram 1.1 Kolos.

U obrani Kolos je daleko superiorniji, primajući samo 0.6 golova po utakmici uz 7 čistih mreža, dok Kryvbas KR prima 1.7 po utakmici.

Kolos se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 2 od 5 utakmica.

Kryvbas KR se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 2 od 5 utakmica.

Kolos je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Kolos ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 7.1 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Kolos

Kolos

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više