Přeskočit na obsah
Porovnat Nieciecza vs Monaco

Nieciecza vs Monaco Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nieciecza vs Monaco: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nieciecza Nieciecza Domácí
Monaco Monaco Hosté
Nieciecza
33.8
P P V P P V P P P R

Posledních 10 Zápasů

Monaco
67.7
P V R R P V V V V V

Vyhrané Kategorie

1

Nieciecza

2

Remíza

12

Monaco

Radar Výkonnosti

Nieciecza
Monaco

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 1R, 7P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.2

22 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
-11

-11

+5

+5

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Zapolnik (3 gólů)
F. Balogun (8 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 13
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
56.1

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 55.5

69.4

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 64.4

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.99

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.11

2.08

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.28

Upravená Síla
33.8

Útok: 38.9, Obrana: 28.3, Forma: 21.2

67.7

Útok: 71.6, Obrana: 67.7, Forma: 71.6

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

5
3

61-75'

6
2

76-90+'

2
Nieciecza
Monaco
Nieciecza

Rozbor Síly

33.8

Celkově

Útok 38.9
Obrana 28.3
Forma 21.2
Stálost 57.7
Monaco

Rozbor Síly

67.7

Celkově

Útok 71.6
Obrana 67.7
Forma 71.6
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

57.0 vs 86.0

Kvalita Soupeře

55.5 vs 64.4

Proti Elitě

0% vs 50%
Nieciecza logo Nieciecza
P
Legia (59%)
P
GKS Katowice (64%)
V
Zagłębie (54%)
P
Wisła Płock (42%)
P
Widzew (59%)
V
Piast (53%)
P
Lech (69%)
P
Motor (54%)
Monaco logo Monaco
P
Lille (73%)
V
Metz (48%)
R
Toulouse (62%)
R
Auxerre (66%)
P
Paris FC (77%)
V
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
V
Brest (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Legia D
0 - 1 P
59%
GKS Katowice V
1 - 5 P
64%
Zagłębie V
2 - 1 V
54%
Wisła Płock D
1 - 3 P
42%
Widzew V
0 - 1 P
59%
Piast D
3 - 2 V
53%
Lech V
1 - 4 P
69%
Motor D
1 - 2 P
54%
Kielce V
1 - 2 P
48%
Radomiak D
1 - 1 R
53%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lille D
0 - 1 P
73%
Metz V
2 - 1 V
48%
Toulouse V
2 - 2 R
62%
Auxerre D
2 - 2 R
66%
Paris FC V
1 - 4 P
77%
Marseille D
2 - 1 V
61%
Lyon V
2 - 1 V
70%
Brest D
2 - 0 V
56%
Paris SG V
3 - 1 V
84%
Angers D
2 - 0 V
47%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Monaco čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 69.4) ve srovnání s Nieciecza (SoS: 56.1). To znamená, že statistiky Monaco mají větší váhu.

Monaco má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.1 Nieciecza.

V obraně je Monaco výrazně lepší, inkasuje pouze 1.3 gólů na zápas s 2 čistými konty, zatímco Nieciecza inkasuje 2.2 na zápas.

Nieciecza nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Monaco prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 4 zápasů.

Monaco je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Monaco jasným favoritem. Převaha v útoku (71.6), obraně (67.7) a formě (71.6) nenechává prostor pro pochybnosti. Nieciecza potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nieciecza

Nieciecza

VS
Monaco

Monaco

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více