Sari la conținut
Compară Nieciecza vs Monaco

Nieciecza vs Monaco Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Nieciecza vs Monaco: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Nieciecza Nieciecza Echipa Gazdă
Monaco Monaco Echipa Oaspete
Nieciecza
33.8
Î Î V Î Î V Î Î Î E

Ultimele 10 Meciuri

Monaco
67.7
Î V E E Î V V V V V

Categorii Câștigate

1

Nieciecza

2

Egal

12

Monaco

Radar de Performanță

Nieciecza
Monaco

Comparație Statistică

Procent Victorii
20%

2V, 1E, 7Î

60%

6V, 2E, 2Î

Goluri pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

1.8

18 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
2.2

22 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Golaveraj
-11

-11

+5

+5

Poartă Neînvinsă
0%

0 / 10 meciuri

20%

2 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
70%

7 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Ambele Marchează
80%

8 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
K. Zapolnik (3 goluri)
F. Balogun (8 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 7
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 13
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
20%

1V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
56.1

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 55.5

69.4

Dificultatea Ligii: 86.0, Calitatea Adversarului: 64.4

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

50%

2V / 4 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.99

Real: 1.1 | Dif: +0.11

2.08

Real: 1.8 | Dif: -0.28

Rating Ajustat
33.8

Atac: 38.9, Apărare: 28.3, Formă: 21.2

67.7

Atac: 71.6, Apărare: 67.7, Formă: 71.6

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

1
2

46-60'

5
3

61-75'

6
2

76-90+'

2
Nieciecza
Monaco
Nieciecza

Detalii Putere

33.8

Total

Atac 38.9
Apărare 28.3
Formă 21.2
Consistență 57.7
Monaco

Detalii Putere

67.7

Total

Atac 71.6
Apărare 67.7
Formă 71.6
Consistență 52.0

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

57.0 vs 86.0

Calitatea Adversarului

55.5 vs 64.4

Contra Echipelor de Top

0% vs 50%
Nieciecza logo Nieciecza
Î
Legia (59%)
Î
GKS Katowice (64%)
V
Zagłębie (54%)
Î
Wisła Płock (42%)
Î
Widzew (59%)
V
Piast (53%)
Î
Lech (69%)
Î
Motor (54%)
Monaco logo Monaco
Î
Lille (73%)
V
Metz (48%)
E
Toulouse (62%)
E
Auxerre (66%)
Î
Paris FC (77%)
V
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
V
Brest (56%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Legia A
0 - 1 Î
59%
GKS Katowice D
1 - 5 Î
64%
Zagłębie D
2 - 1 V
54%
Wisła Płock A
1 - 3 Î
42%
Widzew D
0 - 1 Î
59%
Piast A
3 - 2 V
53%
Lech D
1 - 4 Î
69%
Motor A
1 - 2 Î
54%
Kielce D
1 - 2 Î
48%
Radomiak A
1 - 1 E
53%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Lille A
0 - 1 Î
73%
Metz D
2 - 1 V
48%
Toulouse D
2 - 2 E
62%
Auxerre A
2 - 2 E
66%
Paris FC D
1 - 4 Î
77%
Marseille A
2 - 1 V
61%
Lyon D
2 - 1 V
70%
Brest A
2 - 0 V
56%
Paris SG D
3 - 1 V
84%
Angers A
2 - 0 V
47%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Monaco a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 69.4) comparativ cu Nieciecza (SoS: 56.1). Aceasta înseamnă că statisticile Monaco au o greutate mai mare.

Monaco are avantajul ofensiv cu 1.8 goluri pe meci față de 1.1 ale Nieciecza.

Defensiv, Monaco este mult superior, primind doar 1.3 goluri pe meci cu 2 meciuri fără gol primit, în timp ce Nieciecza primește 2.2 pe meci.

Nieciecza nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Monaco și-a dovedit valoarea împotriva adversarilor de elită, câștigând 2 din 4 meciuri.

Monaco este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.2 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Pe baza analizei noastre complete, Monaco este favoritul clar. Superioritatea în atac (71.6), apărare (67.7) și formă (71.6) nu lasă loc de îndoială. Nieciecza are nevoie de o prestație excepțională.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Nieciecza

Nieciecza

VS
Monaco

Monaco

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe