Přeskočit na obsah
Porovnat Nordsjælland vs St. Pauli

Nordsjælland vs St. Pauli Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Nordsjælland vs St. Pauli: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Nordsjælland Nordsjælland Domácí
St. Pauli St. Pauli Hosté
Nordsjælland
51.3
R R P R V R V V V P

Posledních 10 Zápasů

St. Pauli
34.7
P P P R P R P P R V

Vyhrané Kategorie

9

Nordsjælland

3

Remíza

3

St. Pauli

Radar Výkonnosti

Nordsjælland
St. Pauli

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

-11

-11

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Amoako (2 gólů)
Mathias Pereira Lage (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.4

68.4

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 67.8

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.06

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.04

0.82

Skutečné: 0.6 | Rozdíl: -0.22

Upravená Síla
51.3

Útok: 37.9, Obrana: 75.8, Forma: 41.4

34.7

Útok: 23.7, Obrana: 51.3, Forma: 11.8

Analýza Času Gólů

1

0-15'

16-30'

2
1

31-45'

3

46-60'

1
2

61-75'

1
4

76-90+'

2
Nordsjælland
St. Pauli
Nordsjælland

Rozbor Síly

51.3

Celkově

Útok 37.9
Obrana 75.8
Forma 41.4
Stálost 56.8
St. Pauli

Rozbor Síly

34.7

Celkově

Útok 23.7
Obrana 51.3
Forma 11.8
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 91.0

Kvalita Soupeře

52.4 vs 67.8

Proti Elitě

0% vs 33%
Nordsjælland logo Nordsjælland
R
Midtjylland (52%)
R
Brøndby (49%)
P
Viborg (55%)
R
AGF (57%)
V
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
V
Brøndby (44%)
V
Sønderjyske (43%)
St. Pauli logo St. Pauli
P
Leipzig (84%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Heidenheim (67%)
R
Köln (57%)
P
Bayern Munich (81%)
R
Union Berlin (57%)
P
Freiburg (67%)
P
M'gladbach (68%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Brøndby V
1 - 1 R
49%
Viborg V
0 - 1 P
55%
AGF D
1 - 1 R
57%
Viborg D
2 - 1 V
50%
AGF V
1 - 1 R
62%
Brøndby D
2 - 1 V
44%
Sønderjyske D
2 - 0 V
43%
Midtjylland V
1 - 0 V
57%
Viborg V
1 - 2 P
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Leipzig V
1 - 2 P
84%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Heidenheim V
0 - 2 P
67%
Köln D
1 - 1 R
57%
Bayern Munich D
0 - 5 P
81%
Union Berlin V
1 - 1 R
57%
Freiburg D
1 - 2 P
67%
M'gladbach V
0 - 2 P
68%
Frankfurt D
0 - 0 R
62%
Hoffenheim V
1 - 0 V
70%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

St. Pauli čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 68.4) ve srovnání s Nordsjælland (SoS: 53.4). To znamená, že statistiky St. Pauli mají větší váhu.

Nordsjælland má útočnou výhodu s 1.1 góly na zápas oproti 0.6 St. Pauli.

V obraně je Nordsjælland výrazně lepší, inkasuje pouze 0.8 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco St. Pauli inkasuje 1.7 na zápas.

Nordsjælland nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

St. Pauli měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.1 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Nordsjælland se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (51.3 vs 34.7) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Nordsjælland

Nordsjælland

VS
St. Pauli

St. Pauli

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více