Přeskočit na obsah
Porovnat Lyon vs PSV

Lyon vs PSV Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Lyon vs PSV: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Lyon Lyon Domácí
PSV PSV Hosté
Lyon
58.2
P V V V V R P P R R

Posledních 10 Zápasů

PSV
80.0
V R V V V P P V V V

Vyhrané Kategorie

2

Lyon

1

Remíza

12

PSV

Radar Výkonnosti

Lyon
PSV

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

70%

7V, 1R, 2P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

2.9

29 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
+2

+2

+13

+13

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
R. Yaremchuk (4 gólů)
R. Pepi (7 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 17
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
73.4

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 63.9

78.6

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 61.8

Proti Elitě
67%

2V / 3 zápasů

100%

2V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.99

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.59

3.64

Skutečné: 2.9 | Rozdíl: -0.74

Upravená Síla
58.2

Útok: 57.6, Obrana: 74.0, Forma: 49.4

80.0

Útok: 100, Obrana: 60.0, Forma: 90.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

4
2

16-30'

2
3

31-45'

4
3

46-60'

7
4

61-75'

3
1

76-90+'

9
Lyon
PSV
Lyon

Rozbor Síly

58.2

Celkově

Útok 57.6
Obrana 74.0
Forma 49.4
Stálost 50.5
PSV

Rozbor Síly

80.0

Celkově

Útok 100
Obrana 60.0
Forma 90.0
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

85.8 vs 80.0

Kvalita Soupeře

63.9 vs 61.8

Proti Elitě

67% vs 100%
Lyon logo Lyon
P
Toulouse (62%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (66%)
V
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
R
Angers (52%)
P
Monaco (72%)
P
Celta Vigo (50%)
PSV logo PSV
V
Go Ahead (70%)
R
Ajax (67%)
V
Zwolle (54%)
V
Sparta (49%)
V
Utrecht (70%)
P
Telstar (69%)
P
NEC (64%)
V
AZ (67%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Toulouse V
1 - 2 P
62%
Rennes D
4 - 2 V
75%
Auxerre D
3 - 2 V
66%
Paris SG V
2 - 1 V
84%
Lorient D
2 - 0 V
64%
Angers V
0 - 0 R
52%
Monaco D
1 - 2 P
72%
Celta Vigo D
0 - 2 P
50%
Le Havre V
0 - 0 R
58%
Celta Vigo V
1 - 1 R
56%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Go Ahead V
4 - 1 V
70%
Ajax V
2 - 2 R
67%
Zwolle D
6 - 1 V
54%
Sparta V
2 - 0 V
49%
Utrecht D
4 - 3 V
70%
Telstar V
1 - 3 P
69%
NEC D
2 - 3 P
64%
AZ D
2 - 1 V
67%
Heracles V
3 - 1 V
41%
Heerenveen D
3 - 1 V
67%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 73.4 vs 78.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Útok PSV je na jiné úrovni, s průměrem 2.9 gólů na zápas a R. Pepi v čele s 7 góly. Lyon dává pouze 1.4 na zápas.

Lyon má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.6 PSV.

Lyon prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 3 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje PSV s 80% domácích výher.

PSV je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.5 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

PSV se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (80.0 vs 58.2) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Lyon

Lyon

VS
PSV

PSV

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více