Přeskočit na obsah
Porovnat Slaven vs Mechelen

Slaven vs Mechelen Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Slaven vs Mechelen: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Slaven Slaven Domácí
Mechelen Mechelen Hosté
Slaven
31.9
V P R P R P P R P R

Posledních 10 Zápasů

Mechelen
26.6
P V P P P P R P V P

Vyhrané Kategorie

7

Slaven

5

Remíza

3

Mechelen

Radar Výkonnosti

Slaven
Mechelen

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 4R, 5P

20%

2V, 1R, 7P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

2.4

24 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

-16

-16

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Dabro (3 gólů)
B. Boersma (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
35.1

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 48.8

44.7

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.6

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.04

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.16

0.83

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.03

Upravená Síla
31.9

Útok: 34.0, Obrana: 31.2, Forma: 8.5

26.6

Útok: 25.3, Obrana: 18.9, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1

16-30'

2
5

31-45'

3

46-60'

2
2

61-75'

1
1

76-90+'

2
Slaven
Mechelen
Slaven

Rozbor Síly

31.9

Celkově

Útok 34.0
Obrana 31.2
Forma 8.5
Stálost 75.7
Mechelen

Rozbor Síly

26.6

Celkově

Útok 25.3
Obrana 18.9
Forma 18.9
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

48.8 vs 59.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
P
Istra (46%)
R
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
R
Hajduk (53%)
P
Varaždin (54%)
P
Rijeka (44%)
R
Osijek (40%)
Mechelen logo Mechelen
P
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
P
Sint-Truiden (44%)
P
Club Brugge (71%)
P
Anderlecht (35%)
P
R. Union SG (75%)
R
Gent (63%)
P
Club Brugge (83%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gorica D
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 P
46%
Vukovar D
2 - 2 R
32%
Lokomotiva V
1 - 2 P
49%
Hajduk D
2 - 2 R
53%
Varaždin V
1 - 2 P
54%
Rijeka D
0 - 2 P
44%
Osijek D
0 - 0 R
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 P
76%
Gorica V
2 - 2 R
50%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
R. Union SG V
0 - 3 P
69%
Gent D
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 P
44%
Club Brugge V
1 - 6 P
71%
Anderlecht D
1 - 2 P
35%
R. Union SG D
0 - 1 P
75%
Gent V
1 - 1 R
63%
Club Brugge V
1 - 4 P
83%
Anderlecht D
1 - 0 V
47%
Gent V
1 - 3 P
63%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 35.1 vs 44.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Slaven má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.8 Mechelen.

Slaven má obrannou výhodu, inkasuje 1.9 na zápas oproti 2.4 Mechelen.

Mechelen měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Slaven má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.3 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Slaven

Slaven

VS
Mechelen

Mechelen

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více