Přeskočit na obsah
Porovnat Standard vs Epitsentr

Standard vs Epitsentr Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Standard vs Epitsentr: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Standard Standard Domácí
Epitsentr Epitsentr Hosté
Standard
65.8
V V R P V P V R R V

Posledních 10 Zápasů

Epitsentr
63.4
V R R R R P V P V V

Vyhrané Kategorie

8

Standard

2

Remíza

5

Epitsentr

Radar Výkonnosti

Standard
Epitsentr

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 3R, 2P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+8

+8

+6

+6

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
C. Nielsen (3 gólů)
V. Sydun (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 14
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Výhry Venku
67%

4V / 6 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
66.9

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 51.8

72.5

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 66.5

Proti Elitě
100%

1V / 1 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.77

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.07

2.01

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.31

Upravená Síla
65.8

Útok: 66.2, Obrana: 81.8, Forma: 58.5

63.4

Útok: 69.4, Obrana: 77.6, Forma: 49.0

Analýza Času Gólů

0-15'

4

16-30'

3

31-45'

3
2

46-60'

7
4

61-75'

1
8

76-90+'

2
Standard
Epitsentr
Standard

Rozbor Síly

65.8

Celkově

Útok 66.2
Obrana 81.8
Forma 58.5
Stálost 53.2
Epitsentr

Rozbor Síly

63.4

Celkově

Útok 69.4
Obrana 77.6
Forma 49.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 98.0

Kvalita Soupeře

51.8 vs 66.5

Proti Elitě

100% vs 40%
Standard logo Standard
V
OHL (35%)
V
Antwerp (45%)
R
Genk (54%)
P
Antwerp (40%)
V
Charleroi (51%)
P
Westerlo (57%)
V
OHL (52%)
R
Westerlo (57%)
Epitsentr logo Epitsentr
V
Polissya (77%)
R
Obolon (63%)
R
Veres Rivne (67%)
R
Oleksandria (44%)
R
Karpaty Lviv (81%)
P
Zorya (80%)
V
Kudrivka (55%)
P
Kryvbas KR (76%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
OHL D
2 - 1 V
35%
Antwerp V
5 - 0 V
45%
Genk V
1 - 1 R
54%
Antwerp D
1 - 2 P
40%
Charleroi V
2 - 1 V
51%
Westerlo D
1 - 2 P
57%
OHL V
3 - 1 V
52%
Westerlo D
0 - 0 R
57%
Antwerp V
1 - 1 R
57%
ZW V
1 - 0 V
70%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Polissya D
3 - 2 V
77%
Obolon V
2 - 2 R
63%
Veres Rivne V
3 - 3 R
67%
Oleksandria D
1 - 1 R
44%
Karpaty Lviv D
0 - 0 R
81%
Zorya V
0 - 1 P
80%
Kudrivka D
1 - 0 V
55%
Kryvbas KR V
1 - 2 P
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 0 V
44%
Kolos D
4 - 0 V
78%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.9 vs 72.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Standard na průměru 1.7 a Epitsentr na 1.7 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Standard inkasujícím 0.9 a Epitsentr inkasujícím 1.1 na zápas.

Epitsentr měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Standard je silný tým venku s 67% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Standard

Standard

VS
Epitsentr

Epitsentr

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více