Přeskočit na obsah
Porovnat Strasbourg vs Union Berlin

Strasbourg vs Union Berlin Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Strasbourg vs Union Berlin: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Strasbourg Strasbourg Domácí
Union Berlin Union Berlin Hosté
Strasbourg
41.4
R P P P V P P V P V

Posledních 10 Zápasů

Union Berlin
38.8
V R P P P R P V P P

Vyhrané Kategorie

7

Strasbourg

2

Remíza

6

Union Berlin

Radar Výkonnosti

Strasbourg
Union Berlin

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 1R, 6P

20%

2V, 2R, 6P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

-10

-10

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Enciso (3 gólů)
O. Burke (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
52.9

Obtížnost Ligy: 78.7, Kvalita Soupeře: 61.3

72.2

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 66.6

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.31

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.11

1.55

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.45

Upravená Síla
41.4

Útok: 41.2, Obrana: 51.4, Forma: 30.9

38.8

Útok: 44.8, Obrana: 36.7, Forma: 24.4

Analýza Času Gólů

0-15'

3

16-30'

1
3

31-45'

1
1

46-60'

1
3

61-75'

2
2

76-90+'

6
Strasbourg
Union Berlin
Strasbourg

Rozbor Síly

41.4

Celkově

Útok 41.2
Obrana 51.4
Forma 30.9
Stálost 46.0
Union Berlin

Rozbor Síly

38.8

Celkově

Útok 44.8
Obrana 36.7
Forma 24.4
Stálost 59.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

78.7 vs 91.0

Kvalita Soupeře

61.3 vs 66.6

Proti Elitě

0% vs 50%
Strasbourg logo Strasbourg
R
Angers (52%)
P
Rayo (68%)
P
Toulouse (57%)
P
Rayo (73%)
V
Lorient (69%)
P
Nice (39%)
P
Rennes (75%)
V
Mainz 05 (60%)
Union Berlin logo Union Berlin
V
Mainz 05 (70%)
R
Köln (57%)
P
Leipzig (84%)
P
Wolfsburg (50%)
P
Heidenheim (67%)
R
St. Pauli (50%)
P
Bayern Munich (86%)
V
Freiburg (72%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Angers V
1 - 1 R
52%
Rayo D
0 - 1 P
68%
Toulouse D
1 - 2 P
57%
Rayo V
0 - 1 P
73%
Lorient V
3 - 2 V
69%
Nice D
0 - 2 P
39%
Rennes D
0 - 3 P
75%
Mainz 05 D
4 - 0 V
60%
Mainz 05 V
0 - 2 P
65%
Nice D
3 - 1 V
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Mainz 05 V
3 - 1 V
70%
Köln D
2 - 2 R
57%
Leipzig V
1 - 3 P
84%
Wolfsburg D
1 - 2 P
50%
Heidenheim V
1 - 3 P
67%
St. Pauli D
1 - 1 R
50%
Bayern Munich V
0 - 4 P
86%
Freiburg V
1 - 0 V
72%
Bremen D
1 - 4 P
62%
M'gladbach V
0 - 1 P
68%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Union Berlin čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.2) ve srovnání s Strasbourg (SoS: 52.9). To znamená, že statistiky Union Berlin mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Strasbourg na průměru 1.2 a Union Berlin na 1.1 gólů na zápas.

Strasbourg má obrannou výhodu, inkasuje 1.5 na zápas oproti 2.1 Union Berlin.

Union Berlin prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Strasbourg

Strasbourg

VS
Union Berlin

Union Berlin

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více