Sla naar inhoud
Vergelijken Strasbourg vs Union Berlin

Strasbourg vs Union Berlin Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Strasbourg vs Union Berlin: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Strasbourg Strasbourg Thuisteam
Union Berlin Union Berlin Uitteam
Strasbourg
41.4
G V V V W V V W V W

Laatste 10 Wedstrijden

Union Berlin
38.8
W G V V V G V W V V

Gewonnen Categorieën

7

Strasbourg

2

Gelijkspel

6

Union Berlin

Prestatieradar

Strasbourg
Union Berlin

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 1G, 6V

20%

2W, 2G, 6V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.1

11 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.5

15 / 10 wedstrijden

2.1

21 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-3

-3

-10

-10

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

10%

1 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
J. Enciso (3 doelpunten)
O. Burke (2 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 2 / 2e Helft: 9
Thuiswinst
33%

2W / 6 wedstrijden

0%

0W / 4 wedstrijden

Uitwinst
25%

1W / 4 wedstrijden

33%

2W / 6 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
52.9

Competitiemoeilijkheid: 78.7, Tegenstanderkwaliteit: 61.3

72.2

Competitiemoeilijkheid: 91.0, Tegenstanderkwaliteit: 66.6

Record vs Topteams
0%

0W / 2 wedstrijden

50%

2W / 4 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.31

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.11

1.55

Werkelijk: 1.1 | Versch: -0.45

Aangepaste Sterktewaarde
41.4

Aanval: 41.2, Verdediging: 51.4, Vorm: 30.9

38.8

Aanval: 44.8, Verdediging: 36.7, Vorm: 24.4

Analyse van Doelpunttiming

0-15'

3

16-30'

1
3

31-45'

1
1

46-60'

1
3

61-75'

2
2

76-90+'

6
Strasbourg
Union Berlin
Strasbourg

Sterkte-uitsplitsing

41.4

Totaal

Aanval 41.2
Verdediging 51.4
Vorm 30.9
Consistentie 46.0
Union Berlin

Sterkte-uitsplitsing

38.8

Totaal

Aanval 44.8
Verdediging 36.7
Vorm 24.4
Consistentie 59.2

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

78.7 vs 91.0

Tegenstanderkwaliteit

61.3 vs 66.6

Record tegen Topteams

0% vs 50%
Strasbourg logo Strasbourg
G
Angers (52%)
V
Rayo (68%)
V
Toulouse (57%)
V
Rayo (73%)
W
Lorient (69%)
V
Nice (39%)
V
Rennes (75%)
W
Mainz 05 (60%)
Union Berlin logo Union Berlin
W
Mainz 05 (70%)
G
Köln (57%)
V
Leipzig (84%)
V
Wolfsburg (50%)
V
Heidenheim (67%)
G
St. Pauli (50%)
V
Bayern Munich (86%)
W
Freiburg (72%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Angers U
1 - 1 G
52%
Rayo T
0 - 1 V
68%
Toulouse T
1 - 2 V
57%
Rayo U
0 - 1 V
73%
Lorient U
3 - 2 W
69%
Nice T
0 - 2 V
39%
Rennes T
0 - 3 V
75%
Mainz 05 T
4 - 0 W
60%
Mainz 05 U
0 - 2 V
65%
Nice T
3 - 1 W
55%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Mainz 05 U
3 - 1 W
70%
Köln T
2 - 2 G
57%
Leipzig U
1 - 3 V
84%
Wolfsburg T
1 - 2 V
50%
Heidenheim U
1 - 3 V
67%
St. Pauli T
1 - 1 G
50%
Bayern Munich U
0 - 4 V
86%
Freiburg U
1 - 0 W
72%
Bremen T
1 - 4 V
62%
M'gladbach U
0 - 1 V
68%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Union Berlin heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 72.2) vergeleken met Strasbourg (SoS: 52.9). Dit betekent dat de statistieken van Union Berlin meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Strasbourg op gemiddeld 1.2 en Union Berlin op 1.1 doelpunten per wedstrijd.

Strasbourg heeft het defensieve voordeel, met 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd tegenover 2.1 van Union Berlin.

Union Berlin heeft zich bewezen tegen topteams en 2 van 4 wedstrijden gewonnen tegen eersteklas tegenstanders.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Strasbourg

Strasbourg

VS
Union Berlin

Union Berlin

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie