Přeskočit na obsah
Porovnat Sturm vs Epitsentr

Sturm vs Epitsentr Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Sturm vs Epitsentr: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Sturm Sturm Domácí
Epitsentr Epitsentr Hosté
Sturm
59.4
V R R R R R V R V V

Posledních 10 Zápasů

Epitsentr
63.4
V R R R R P V P V V

Vyhrané Kategorie

5

Sturm

3

Remíza

7

Epitsentr

Radar Výkonnosti

Sturm
Epitsentr

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 6R, 0P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+9

+9

+6

+6

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Kiteishvili (5 gólů)
V. Sydun (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
52.6

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 51.0

72.5

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 66.5

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.71

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: +0.09

2.01

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.31

Upravená Síla
59.4

Útok: 61.6, Obrana: 71.8, Forma: 41.0

63.4

Útok: 69.4, Obrana: 77.6, Forma: 49.0

Analýza Času Gólů

5

0-15'

4
1

16-30'

31-45'

3
6

46-60'

7
1

61-75'

1
5

76-90+'

2
Sturm
Epitsentr
Sturm

Rozbor Síly

59.4

Celkově

Útok 61.6
Obrana 71.8
Forma 41.0
Stálost 71.2
Epitsentr

Rozbor Síly

63.4

Celkově

Útok 69.4
Obrana 77.6
Forma 49.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

51.0 vs 66.5

Proti Elitě

0% vs 40%
Sturm logo Sturm
V
Hartberg (44%)
R
RB Salzburg (51%)
R
Rakousko (48%)
R
LASK (64%)
R
LASK (69%)
R
Hartberg (39%)
V
Rapid Vienna (53%)
R
RB Salzburg (46%)
Epitsentr logo Epitsentr
V
Polissya (77%)
R
Obolon (63%)
R
Veres Rivne (67%)
R
Oleksandria (44%)
R
Karpaty Lviv (81%)
P
Zorya (80%)
V
Kudrivka (55%)
P
Kryvbas KR (76%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hartberg V
4 - 2 V
44%
RB Salzburg V
1 - 1 R
51%
Rakousko D
1 - 1 R
48%
LASK D
1 - 1 R
64%
LASK V
1 - 1 R
69%
Hartberg D
0 - 0 R
39%
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
RB Salzburg D
1 - 1 R
46%
Rakousko V
5 - 2 V
53%
Altach D
2 - 0 V
43%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Polissya D
3 - 2 V
77%
Obolon V
2 - 2 R
63%
Veres Rivne V
3 - 3 R
67%
Oleksandria D
1 - 1 R
44%
Karpaty Lviv D
0 - 0 R
81%
Zorya V
0 - 1 P
80%
Kudrivka D
1 - 0 V
55%
Kryvbas KR V
1 - 2 P
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 0 V
44%
Kolos D
4 - 0 V
78%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Epitsentr čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.5) ve srovnání s Sturm (SoS: 52.6). To znamená, že statistiky Epitsentr mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Sturm na průměru 1.8 a Epitsentr na 1.7 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Sturm inkasujícím 0.9 a Epitsentr inkasujícím 1.1 na zápas.

Sturm nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Epitsentr měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Sturm je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Sturm

Sturm

VS
Epitsentr

Epitsentr

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více