Přeskočit na obsah
Porovnat Teplice vs Karviná

Teplice vs Karviná Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Teplice vs Karviná: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Teplice Teplice Domácí
Karviná Karviná Hosté
Teplice
44.4
V V R P P P R R R R

Posledních 10 Zápasů

Karviná
40.4
V P P V V P R P P P

Vyhrané Kategorie

8

Teplice

3

Remíza

4

Karviná

Radar Výkonnosti

Teplice
Karviná

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 5R, 3P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
0

0

-5

-5

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
D. Mareček (3 gólů)
Kahuan Vinícius (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.4

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.4

55.3

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 53.5

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.4

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.1

1.36

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.16

Upravená Síla
44.4

Útok: 44.8, Obrana: 58.6, Forma: 20.7

40.4

Útok: 42.1, Obrana: 45.6, Forma: 31.6

Analýza Času Gólů

3

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

3
2

46-60'

1
1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Teplice
Karviná
Teplice

Rozbor Síly

44.4

Celkově

Útok 44.8
Obrana 58.6
Forma 20.7
Stálost 67.3
Karviná

Rozbor Síly

40.4

Celkově

Útok 42.1
Obrana 45.6
Forma 31.6
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

58.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

50.4 vs 53.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
V
Zlín (46%)
V
Ostrava (34%)
R
Slovácko (45%)
P
Hradec Kr. (59%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)
R
Plzeň (64%)
R
Liberec (48%)
Karviná logo Karviná
V
Pardubice (62%)
P
Pardubice (57%)
P
Ml. Boleslav (61%)
V
Dukla (51%)
V
Liberec (43%)
P
Sparta Prague (59%)
R
Olomouc (51%)
P
Pardubice (57%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Zlín V
4 - 2 V
46%
Ostrava D
2 - 1 V
34%
Slovácko D
1 - 1 R
45%
Hradec Kr. D
0 - 1 P
59%
Zlín V
2 - 3 P
46%
Sparta Prague D
0 - 1 P
54%
Plzeň V
2 - 2 R
64%
Liberec V
1 - 1 R
48%
Dukla D
0 - 0 R
46%
Pardubice V
1 - 1 R
62%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Pardubice V
3 - 1 V
62%
Pardubice D
1 - 2 P
57%
Ml. Boleslav D
0 - 3 P
61%
Dukla V
2 - 1 V
51%
Liberec D
3 - 1 V
43%
Sparta Prague V
0 - 2 P
59%
Olomouc V
2 - 2 R
51%
Pardubice D
1 - 2 P
57%
Slovácko D
0 - 2 P
45%
Jablonec V
0 - 1 P
49%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.4 vs 55.3), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Teplice na průměru 1.3 a Karviná na 1.2 gólů na zápas.

Teplice má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.7 Karviná.

Teplice nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Karviná nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Teplice

Teplice

VS
Karviná

Karviná

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více