Hopp til innhold
Sammenlign Teplice vs Karviná

Teplice vs Karviná Hode-til-Hode Statistikk og Form Sammenligning

Sammenlign Teplice vs Karviná: hode-til-hode statistikk, nylig form, mål, defensiv statistikk og styrkeindikatorer fra de siste kampene.

Teplice Teplice Hjemmelag
Karviná Karviná Bortelag
Teplice
44.4
S S U T T T U U U U

Siste 10 Kamper

Karviná
40.4
S T T S S T U T T T

Vunnede Kategorier

8

Teplice

3

Uavgjort

4

Karviná

Ytelsesradar

Teplice
Karviná

Statistisk Sammenligning

Seiersprosent
20%

2S, 5U, 3T

30%

3S, 1U, 6T

Mål per Kamp
1.3

13 / 10 kamper

1.2

12 / 10 kamper

Sluppet Inn per Kamp
1.3

13 / 10 kamper

1.7

17 / 10 kamper

Målforskjell
0

0

-5

-5

Holdt Nullen
10%

1 / 10 kamper

0%

0 / 10 kamper

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kamper

70%

7 / 10 kamper

Begge Scorer
70%

7 / 10 kamper

60%

6 / 10 kamper

Toppscorer
D. Mareček (3 mål)
Kahuan Vinícius (2 mål)
Mål per Omgang
1. Omgang: 6 / 2. Omgang: 7
1. Omgang: 7 / 2. Omgang: 5
Hjemmeseier
20%

1S / 5 kamper

20%

1S / 5 kamper

Borteseier
20%

1S / 5 kamper

40%

2S / 5 kamper

Kampprogram Vanskelighet
53.3

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 50.1

55.1

Ligavanskelighet: 58.0, Motstanderkvalitet: 53.2

Mot Topplag
0%

0S / 0 kamper

0%

0S / 0 kamper

Forventede mål (xG)
1.4

Faktisk: 1.3 | Diff: -0.1

1.36

Faktisk: 1.2 | Diff: -0.16

Justert Styrke
44.4

Angrep: 44.8, Forsvar: 58.5, Form: 20.7

40.4

Angrep: 42.0, Forsvar: 45.5, Form: 31.5

Analyse av Måltidspunkter

3

0-15'

2
1

16-30'

1
2

31-45'

3
2

46-60'

1
1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Teplice
Karviná
Teplice

Styrkeanalyse

44.4

Totalt

Angrep 44.8
Forsvar 58.5
Form 20.7
Stabilitet 67.3
Karviná

Styrkeanalyse

40.4

Totalt

Angrep 42.0
Forsvar 45.5
Form 31.5
Stabilitet 46.0

Kampprogram Vanskelighet

Måler motstandernes vanskelighetsgrad.

Ligavanskelighet

58.0 vs 58.0

Motstanderkvalitet

50.1 vs 53.2

Mot Topplag

0% vs 0%
Teplice logo Teplice
S
Zlín (46%)
S
Ostrava (34%)
U
Slovácko (45%)
T
Hradec Kr. (59%)
T
Zlín (46%)
T
Sparta Prague (51%)
U
Plzeň (64%)
U
Liberec (48%)
Karviná logo Karviná
S
Pardubice (62%)
T
Pardubice (57%)
T
Ml. Boleslav (61%)
S
Dukla (51%)
S
Liberec (43%)
T
Sparta Prague (56%)
U
Olomouc (51%)
T
Pardubice (57%)

Motstanderkvalitet: Motstanderkvalitet kombinerer ligastyrke, nylig poengform, målforskjell og hjemme/borte-kontekst. Den måler ikke bare klubbens størrelse eller omdømme.

Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Zlín B
4 - 2 S
46%
Ostrava H
2 - 1 S
34%
Slovácko H
1 - 1 U
45%
Hradec Kr. H
0 - 1 T
59%
Zlín B
2 - 3 T
46%
Sparta Prague H
0 - 1 T
51%
Plzeň B
2 - 2 U
64%
Liberec B
1 - 1 U
48%
Dukla H
0 - 0 U
46%
Pardubice B
1 - 1 U
62%
Motstander Detaljer
Motstander Detaljer
Resultat
Kval.
Pardubice B
3 - 1 S
62%
Pardubice H
1 - 2 T
57%
Ml. Boleslav H
0 - 3 T
61%
Dukla B
2 - 1 S
51%
Liberec H
3 - 1 S
43%
Sparta Prague B
0 - 2 T
56%
Olomouc B
2 - 2 U
51%
Pardubice H
1 - 2 T
57%
Slovácko H
0 - 2 T
45%
Jablonec B
0 - 1 T
49%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende oppgjør mellom to jevnbyrdige lag. De rå tallene forteller én historie, men analysen av motstandernes kvalitet tilfører avgjørende kontekst.

Begge lagene har møtt lignende nivåer av motstand (SoS: 53.3 vs 55.1), noe som gjør råstatistikken til et pålitelig sammenligningsgrunnlag.

Begge lagene er jevne i angrep, med Teplice på 1.3 og Karviná på 1.2 mål per kamp.

Teplice har den defensive fordelen, med 1.3 innslupne per kamp mot Karvinás 1.7.

Teplice har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Karviná har ikke møtt topplag nylig, noe som gjør det vanskelig å vurdere taket deres.

Basert på den kombinerte statistikken forventes 2.8 mål totalt. Over 2,5 mål er den statistiske trenden, begge lag scorer — sannsynlig.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering basert på ekte statistikk

Teplice

Teplice

VS
Karviná

Karviná

I H2H (hode mot hode) oppgjør begrenser vi analysene våre til nøyaktig 10 kamper – verken mer, verken mindre – for å eliminere øyeblikkets svingninger og tilfeldigheter. Denne fokuserte tilnærmingen er vår ubestridelige gullstandard, som renest avslører det taktiske og psykologiske overtaket lagene bygger mot hverandre. Vi retter ikke blikket mot fortidens støy, men mot den millimeterpresise nøyaktigheten i dagens form.

Populære Lag

Vi bruker cookies & local storage for å forbedre din opplevelse. Lær mer