Přeskočit na obsah
Porovnat Young Boys vs Red Star

Young Boys vs Red Star Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Young Boys vs Red Star: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Young Boys Young Boys Domácí
Red Star Red Star Hosté
Young Boys
52.2
V P P R R R V P V V

Posledních 10 Zápasů

Red Star
76.7
P V V R V V V V V V

Vyhrané Kategorie

0

Young Boys

3

Remíza

12

Red Star

Radar Výkonnosti

Young Boys
Red Star

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

80%

8V, 1R, 1P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

2.5

25 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

+15

+15

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Sanches (4 gólů)
A. Katai (7 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 13
1. Poločas: 17 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

83%

5V / 6 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

75%

3V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
49.6

Obtížnost Ligy: 48.0, Kvalita Soupeře: 50.7

51.2

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 48.7

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.49

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.21

2.35

Skutečné: 2.5 | Rozdíl: +0.15

Upravená Síla
52.2

Útok: 56.4, Obrana: 63.1, Forma: 39.8

76.7

Útok: 84.3, Obrana: 67.5, Forma: 81.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

7
1

31-45'

6
3

46-60'

5
5

61-75'

4
5

76-90+'

2
Young Boys
Red Star
Young Boys

Rozbor Síly

52.2

Celkově

Útok 56.4
Obrana 63.1
Forma 39.8
Stálost 50.5
Red Star

Rozbor Síly

76.7

Celkově

Útok 84.3
Obrana 67.5
Forma 81.0
Stálost 68.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

48.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

50.7 vs 48.7

Proti Elitě

0% vs 0%
Young Boys logo Young Boys
V
Basel (50%)
P
Lugano (59%)
P
St.Gallen (59%)
R
Servette (61%)
R
Basel (51%)
R
Lugano (50%)
V
Lausanne (43%)
P
Thun (44%)
Red Star logo Red Star
P
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
V
Partizan (52%)
R
Železničar P (62%)
V
Vojvodina (63%)
V
Spartak (28%)
V
Radnik (55%)
V
Radnički Niš (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Basel D
3 - 0 V
50%
Lugano V
0 - 1 P
59%
St.Gallen D
1 - 2 P
59%
Servette D
1 - 1 R
61%
Basel V
3 - 3 R
51%
Lugano D
1 - 1 R
50%
Lausanne V
2 - 0 V
43%
Thun D
1 - 2 P
44%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Zürich D
3 - 0 V
33%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Novi Pazar D
1 - 2 P
41%
Čukarički V
2 - 1 V
50%
Partizan D
3 - 0 V
52%
Železničar P V
2 - 2 R
62%
Vojvodina D
4 - 1 V
63%
Spartak D
3 - 2 V
28%
Radnik V
2 - 1 V
55%
Radnički Niš D
2 - 0 V
44%
FK IMT V
2 - 1 V
63%
Napredak D
4 - 0 V
29%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 49.6 vs 51.2), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Red Star má útočnou výhodu s 2.5 góly na zápas oproti 1.7 Young Boys.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Young Boys inkasujícím 1.1 a Red Star inkasujícím 1.0 na zápas.

Young Boys nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Red Star nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Red Star s 83% domácích výher.

Red Star je silný tým venku s 75% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Red Star se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (76.7 vs 52.2) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Young Boys

Young Boys

VS
Red Star

Red Star

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více