Siirry sisältöön
Vertaa Young Boys vs Red Star

Young Boys vs Red Star Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Young Boys vs Red Star: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Young Boys Young Boys Kotijoukkue
Red Star Red Star Vierasjoukkue
Young Boys
52.2
V H H T T T V H V V

Viimeiset 10 Ottelua

Red Star
76.7
H V V T V V V V V V

Voitetut Kategoriat

0

Young Boys

3

Tasapeli

12

Red Star

Suoritusradar

Young Boys
Red Star

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
40%

4V, 3T, 3H

80%

8V, 1T, 1H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

2.5

25 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.1

11 / 10 ottelua

1.0

10 / 10 ottelua

Maaliero
+6

+6

+15

+15

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
60%

6 / 10 ottelua

90%

9 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
60%

6 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Sanches (4 maalia)
A. Katai (7 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 4 / 2. Puoliaika: 13
1. Puoliaika: 17 / 2. Puoliaika: 8
Kotivoitto
33%

2V / 6 ottelua

83%

5V / 6 ottelua

Vierasvoitto
50%

2V / 4 ottelua

75%

3V / 4 ottelua

Ohjelman Vaikeus
49.6

Sarjan Vaikeus: 48.0, Vastustajan Laatu: 50.7

51.2

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 48.7

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 0 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.49

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.21

2.35

Todellinen: 2.5 | Ero: +0.15

Korjattu Vahvuus
52.2

Hyökkäys: 56.4, Puolustus: 63.1, Vire: 39.8

76.7

Hyökkäys: 84.3, Puolustus: 67.5, Vire: 81.0

Maalien Ajoitusanalyysi

2

0-15'

1
1

16-30'

7
1

31-45'

6
3

46-60'

5
5

61-75'

4
5

76-90+'

2
Young Boys
Red Star
Young Boys

Vahvuusanalyysi

52.2

Kokonais

Hyökkäys 56.4
Puolustus 63.1
Vire 39.8
Tasaisuus 50.5
Red Star

Vahvuusanalyysi

76.7

Kokonais

Hyökkäys 84.3
Puolustus 67.5
Vire 81.0
Tasaisuus 68.5

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

48.0 vs 55.0

Vastustajan Laatu

50.7 vs 48.7

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Young Boys logo Young Boys
V
Basel (50%)
H
Lugano (59%)
H
St.Gallen (59%)
T
Servette (61%)
T
Basel (51%)
T
Lugano (50%)
V
Lausanne (43%)
H
Thun (44%)
Red Star logo Red Star
H
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
V
Partizan (52%)
T
Železničar P (62%)
V
Vojvodina (63%)
V
Spartak (28%)
V
Radnik (55%)
V
Radnički Niš (44%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Basel K
3 - 0 V
50%
Lugano V
0 - 1 H
59%
St.Gallen K
1 - 2 H
59%
Servette K
1 - 1 T
61%
Basel V
3 - 3 T
51%
Lugano K
1 - 1 T
50%
Lausanne V
2 - 0 V
43%
Thun K
1 - 2 H
44%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Zürich K
3 - 0 V
33%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Novi Pazar K
1 - 2 H
41%
Čukarički V
2 - 1 V
50%
Partizan K
3 - 0 V
52%
Železničar P V
2 - 2 T
62%
Vojvodina K
4 - 1 V
63%
Spartak K
3 - 2 V
28%
Radnik V
2 - 1 V
55%
Radnički Niš K
2 - 0 V
44%
FK IMT V
2 - 1 V
63%
Napredak K
4 - 0 V
29%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 49.6 vs 51.2), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Red Starilla on hyökkäysetu 2.5 maalilla per ottelu verrattuna Young Boysin 1.7:een.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Young Boys päästää 1.1 ja Red Star 1.0 per ottelu.

Young Boys ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Red Star ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Kotietu suosii Red Staria, 83%:n kotivoittoprosentilla.

Red Star on vahva vierasjoukkue 75%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.1 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Red Star nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (76.7 vs 52.2) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Young Boys

Young Boys

VS
Red Star

Red Star

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää