Spring til indhold
Sammenlign Moreirense vs Nantes

Moreirense vs Nantes Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Moreirense vs Nantes: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Moreirense Moreirense Hjemmehold
Nantes Nantes Udehold
Moreirense
35.6
T S T S U T T T U U

Seneste 10 Kampe

Nantes
38.1
T S T T U U U T T T

Vundne Kategorier

6

Moreirense

3

Uafgjort

6

Nantes

Præstationsradar

Moreirense
Nantes

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
20%

2S, 3U, 5T

10%

1S, 3U, 6T

Mål pr. Kamp
0.8

8 / 10 kampe

0.7

7 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.6

16 / 10 kampe

1.2

12 / 10 kampe

Målforskel
-8

-8

-5

-5

Rent Bur
10%

1 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
30%

3 / 10 kampe

40%

4 / 10 kampe

Begge Scorer
50%

5 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Topscorer
Alan (3 mål)
M. Abline (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 3
1. Halvleg: 3 / 2. Halvleg: 4
Hjemmesejr
40%

2S / 5 kampe

25%

1S / 4 kampe

Udesejr
0%

0S / 5 kampe

0%

0S / 6 kampe

Kampprogram Sværhed
52.8

Ligasværhed: 79.0, Modstanderkvalitet: 60.7

57.4

Ligasværhed: 86.0, Modstanderkvalitet: 65.6

Mod Tophold
0%

0S / 3 kampe

0%

0S / 5 kampe

Forventede mål (xG)
0.98

Faktisk: 0.8 | Diff: -0.18

0.95

Faktisk: 0.7 | Diff: -0.25

Justeret Styrke
35.6

Angreb: 27.4, Forsvar: 48.0, Form: 20.6

38.1

Angreb: 25.1, Forsvar: 64.4, Form: 10.7

Analyse af Måltidspunkter

2

0-15'

2
1

16-30'

31-45'

1
2

46-60'

4
2

61-75'

1

76-90+'

Moreirense
Nantes
Moreirense

Styrkeanalyse

35.6

Samlet

Angreb 27.4
Forsvar 48.0
Form 20.6
Stabilitet 61.3
Nantes

Styrkeanalyse

38.1

Samlet

Angreb 25.1
Forsvar 64.4
Form 10.7
Stabilitet 74.8

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

79.0 vs 86.0

Modstanderkvalitet

60.7 vs 65.6

Mod Tophold

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
T
Tondela (57%)
S
Estrela (49%)
T
Benfica (80%)
S
Estoril (47%)
U
Famalicão (74%)
T
Braga (64%)
T
Arouca (57%)
T
Porto (74%)
Nantes logo Nantes
T
Lens (76%)
S
Marseille (61%)
T
Rennes (80%)
T
Paris SG (84%)
U
Brest (56%)
U
Auxerre (71%)
U
Metz (48%)
T
Strasbourg (55%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Tondela U
0 - 2 T
57%
Estrela H
3 - 2 S
49%
Benfica U
1 - 4 T
80%
Estoril H
1 - 0 S
47%
Famalicão U
1 - 1 U
74%
Braga H
0 - 1 T
64%
Arouca H
0 - 1 T
57%
Porto U
0 - 3 T
74%
Nacional H
1 - 1 U
52%
Casa Pia U
1 - 1 U
53%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Lens U
0 - 1 T
76%
Marseille H
3 - 0 S
61%
Rennes U
1 - 2 T
80%
Paris SG U
0 - 3 T
84%
Brest H
1 - 1 U
56%
Auxerre U
0 - 0 U
71%
Metz U
0 - 0 U
48%
Strasbourg H
2 - 3 T
55%
Angers H
0 - 1 T
47%
Lille U
0 - 1 T
78%

AI-Analyse

Dette er et fascinerende opgør mellem to jævnbyrdige hold. De rå tal fortæller én historie, men analysen af modstandernes kvalitet tilføjer afgørende kontekst.

Begge hold har mødt lignende niveauer af modstand (SoS: 52.8 vs 57.4), hvilket gør de rå statistikker til et pålideligt sammenligningsgrundlag.

Begge hold er jævne i angrebet, med Moreirense på 0.8 og Nantes på 0.7 mål per kamp.

Nantes har den defensive fordel, med 1.2 indkasserede per kamp mod Moreirenses 1.6.

Moreirense har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 3 kampe.

Nantes har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 5 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.2 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — muligt.

Dette er et ægte møntkast. Begge hold er bemærkelsesværdigt jævne i alle mål.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Moreirense

Moreirense

VS
Nantes

Nantes

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere