Прескочи на садржај
Упореди Moreirense vs Nantes

Moreirense vs Nantes Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Moreirense i Nantes: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Moreirense Moreirense Domaćin
Nantes Nantes Gost
Moreirense
35.6
I P I P N I I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Nantes
38.1
I P I I N N N I I I

Osvojene Kategorije

6

Moreirense

3

Nerešeno

6

Nantes

Radar Učinka

Moreirense
Nantes

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

0.7

7 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

-5

-5

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Alan (3 golova)
M. Abline (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
52.8

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.7

57.4

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 65.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.98

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.18

0.95

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.25

Korigovana Snaga
35.6

Napad: 27.4, Odbrana: 48.0, Forma: 20.6

38.1

Napad: 25.1, Odbrana: 64.4, Forma: 10.7

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
1

16-30'

31-45'

1
2

46-60'

4
2

61-75'

1

76-90+'

Moreirense
Nantes
Moreirense

Analiza Snage

35.6

Ukupno

Napad 27.4
Odbrana 48.0
Forma 20.6
Doslednost 61.3
Nantes

Analiza Snage

38.1

Ukupno

Napad 25.1
Odbrana 64.4
Forma 10.7
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 86.0

Kvalitet Protivnika

60.7 vs 65.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
I
Tondela (57%)
P
Estrela (49%)
I
Benfica (80%)
P
Estoril (47%)
N
Famalicão (74%)
I
Braga (64%)
I
Arouca (57%)
I
Porto (74%)
Nantes logo Nantes
I
Lens (76%)
P
Marseille (61%)
I
Rennes (80%)
I
Paris SG (84%)
N
Brest (56%)
N
Auxerre (71%)
N
Metz (48%)
I
Strasbourg (55%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Tondela G
0 - 2 I
57%
Estrela D
3 - 2 P
49%
Benfica G
1 - 4 I
80%
Estoril D
1 - 0 P
47%
Famalicão G
1 - 1 N
74%
Braga D
0 - 1 I
64%
Arouca D
0 - 1 I
57%
Porto G
0 - 3 I
74%
Nacional D
1 - 1 N
52%
Casa Pia G
1 - 1 N
53%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lens G
0 - 1 I
76%
Marseille D
3 - 0 P
61%
Rennes G
1 - 2 I
80%
Paris SG G
0 - 3 I
84%
Brest D
1 - 1 N
56%
Auxerre G
0 - 0 N
71%
Metz G
0 - 0 N
48%
Strasbourg D
2 - 3 I
55%
Angers D
0 - 1 I
47%
Lille G
0 - 1 I
78%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.8 vs 57.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Moreirense на просеку 0.8 и Nantes на 0.7 голова по мечу.

Nantes има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.6 Moreirense.

Moreirense се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

Nantes се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.2 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Moreirense

Moreirense

VS
Nantes

Nantes

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више