Spring til indhold
Sammenlign Rijeka vs Rukh Vynnyky

Rijeka vs Rukh Vynnyky Head-to-Head Statistik og Form Sammenligning

Sammenlign Rijeka vs Rukh Vynnyky: indbyrdes statistik, seneste form, mål, defensiv statistik og styrkeindikatorer fra de seneste kampe.

Rijeka Rijeka Hjemmehold
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Udehold
Rijeka
38.3
S S U T U T S T U T

Seneste 10 Kampe

Rukh Vynnyky
27.3
U T T T U T T T T T

Vundne Kategorier

10

Rijeka

2

Uafgjort

3

Rukh Vynnyky

Præstationsradar

Rijeka
Rukh Vynnyky

Statistisk Sammenligning

Sejrsprocent
30%

3S, 3U, 4T

0%

0S, 2U, 8T

Mål pr. Kamp
1.1

11 / 10 kampe

0.3

3 / 10 kampe

Indkasseret pr. Kamp
1.2

12 / 10 kampe

2.0

20 / 10 kampe

Målforskel
-1

-1

-17

-17

Rent Bur
40%

4 / 10 kampe

10%

1 / 10 kampe

Over 2,5 Mål
40%

4 / 10 kampe

60%

6 / 10 kampe

Begge Scorer
20%

2 / 10 kampe

30%

3 / 10 kampe

Topscorer
T. Fruk (4 mål)
Igor Neves (2 mål)
Mål pr. Halvleg
1. Halvleg: 5 / 2. Halvleg: 6
1. Halvleg: 2 / 2. Halvleg: 1
Hjemmesejr
25%

1S / 4 kampe

0%

0S / 6 kampe

Udesejr
33%

2S / 6 kampe

0%

0S / 4 kampe

Kampprogram Sværhed
36.5

Ligasværhed: 48.3, Modstanderkvalitet: 49.1

65.3

Ligasværhed: 98.0, Modstanderkvalitet: 74.5

Mod Tophold
0%

0S / 1 kampe

0%

0S / 8 kampe

Forventede mål (xG)
1.08

Faktisk: 1.1 | Diff: +0.02

0.46

Faktisk: 0.3 | Diff: -0.16

Justeret Styrke
38.3

Angreb: 31.7, Forsvar: 51.9, Form: 25.9

27.3

Angreb: 11.5, Forsvar: 38.4, Form: 0.0

Analyse af Måltidspunkter

3

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

1
1

61-75'

2

76-90+'

1
Rijeka
Rukh Vynnyky
Rijeka

Styrkeanalyse

38.3

Samlet

Angreb 31.7
Forsvar 51.9
Form 25.9
Stabilitet 53.2
Rukh Vynnyky

Styrkeanalyse

27.3

Samlet

Angreb 11.5
Forsvar 38.4
Form 0.0
Stabilitet 95.2

Kampprogram Sværhed

Måler modstandernes sværhedsgrad.

Ligasværhed

48.3 vs 98.0

Modstanderkvalitet

49.1 vs 74.5

Mod Tophold

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
S
Vukovar (32%)
S
Lokomotiva (49%)
U
Hajduk (53%)
T
Varaždin (54%)
U
Dinamo Zagreb (76%)
T
Osijek (40%)
S
Slaven (40%)
T
Gorica (50%)
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
U
Veres Rivne (62%)
T
Zorya (75%)
T
Karpaty Lviv (81%)
T
Kryvbas KR (76%)
U
Kolos (78%)
T
Shakhtar D (83%)
T
LNZ Cherkasy (74%)
T
Epitsentr (79%)

Modstanderkvalitet: Modstanderkvalitet kombinerer ligaens styrke, seneste pointform, målforskel og hjemme/ude-kontekst. Den måler ikke kun klubbens størrelse eller omdømme.

Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Vukovar H
3 - 0 S
32%
Lokomotiva U
3 - 0 S
49%
Hajduk H
0 - 0 U
53%
Varaždin U
0 - 1 T
54%
Dinamo Zagreb U
2 - 2 U
76%
Osijek H
0 - 2 T
40%
Slaven U
2 - 0 S
40%
Gorica U
0 - 4 T
50%
Strasbourg U
1 - 1 U
57%
Istra H
0 - 2 T
40%
Modstander Detaljer
Modstander Detaljer
Resultat
Kval.
Veres Rivne H
0 - 0 U
62%
Zorya H
1 - 2 T
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 T
81%
Kryvbas KR U
0 - 3 T
76%
Kolos H
1 - 1 U
78%
Shakhtar D U
0 - 3 T
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 T
74%
Epitsentr U
0 - 2 T
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 T
74%
Obolon U
0 - 1 T
63%

AI-Analyse

Statistikkerne peger i en klar retning i denne kamp, selvom underdogen ikke bør undervurderes.

Rukh Vynnyky har mødt markant stærkere modstand (SoS: 65.3) sammenlignet med Rijeka (SoS: 36.5). Det betyder, at Rukh Vynnykys statistikker vejer tungere.

Rijeka har den offensive fordel med 1.1 mål per kamp mod Rukh Vynnykys 0.3.

Defensivt er Rijeka langt overlegen, med kun 1.2 indkasserede mål per kamp og 4 clean sheets, mens Rukh Vynnyky lukker 2.0 ind per kamp.

Rukh Vynnyky har kæmpet mod tophold og kun vundet 0 af 8 kampe.

Baseret på den kombinerede statistik forventes 2.3 mål i alt. Under 2,5 mål er den statistiske tendens, begge hold scorer — usandsynligt.

Rijeka har fordelen baseret på justerede mål, men resultatet er langt fra givet. Forskellen på 11.0 point antyder en jævn kamp.

Kampsimulator

AI-drevet kampsimulering baseret på rigtige statistikker

Rijeka

Rijeka

VS
Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

For at eliminere øjeblikkelige udsving og tilfældigheder i H2H (to-mands) opgør begrænser vi vores analyser til en optimal dybde på præcis 10 kampe. Ikke mere, ikke mindre. Denne fokuserede tilgang er vores ubestridelige gyldne standard, der renest afdækker de taktiske og psykologiske overlegenheder, holdene opbygger mod hinanden. Vi fokuserer ikke på fortidens støj, men på den millimeterpræcise nøjagtighed af den aktuelle form.

Populære Hold

Vi bruger cookies & local storage for at forbedre din oplevelse. Lær mere