Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Rijeka vs Rukh Vynnyky

Rijeka vs Rukh Vynnyky Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Rijeka vs Rukh Vynnyky — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Rijeka Rijeka Hazai Csapat
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Vendég Csapat
Rijeka
38.3
Gy Gy D V D V Gy V D V

Utolsó 10 Mérkőzés

Rukh Vynnyky
27.3
D V V V D V V V V V

Nyert Kategóriák

10

Rijeka

2

Döntetlen

3

Rukh Vynnyky

Teljesítményradar

Rijeka
Rukh Vynnyky

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
30%

3Gy, 3D, 4V

0%

0Gy, 2D, 8V

Gól / Mérkőzés
1.1

11 / 10 mérkőzés

0.3

3 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
1.2

12 / 10 mérkőzés

2.0

20 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
-1

-1

-17

-17

Kapott Gól Nélkül
40%

4 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
40%

4 / 10 mérkőzés

60%

6 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
20%

2 / 10 mérkőzés

30%

3 / 10 mérkőzés

Gólkirály
T. Fruk (4 gól)
Igor Neves (2 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 6
1. Félidő: 2 / 2. Félidő: 1
Hazai Győzelem
25%

1Gy / 4 mérkőzés

0%

0Gy / 6 mérkőzés

Vendég Győzelem
33%

2Gy / 6 mérkőzés

0%

0Gy / 4 mérkőzés

Naptár Nehézsége
36.5

Liga Nehézsége: 48.3, Ellenfél Minősége: 49.1

65.3

Liga Nehézsége: 98.0, Ellenfél Minősége: 74.5

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 1 mérkőzés

0%

0Gy / 8 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.08

Valós: 1.1 | Kül: +0.02

0.46

Valós: 0.3 | Kül: -0.16

Korrigált Erő
38.3

Támadás: 31.7, Védekezés: 51.9, Forma: 25.9

27.3

Támadás: 11.5, Védekezés: 38.4, Forma: 0.0

Gólidőzítés Elemzése

3

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

1
1

61-75'

2

76-90+'

1
Rijeka
Rukh Vynnyky
Rijeka

Erő Részletezés

38.3

Összesített

Támadás 31.7
Védekezés 51.9
Forma 25.9
Állandóság 53.2
Rukh Vynnyky

Erő Részletezés

27.3

Összesített

Támadás 11.5
Védekezés 38.4
Forma 0.0
Állandóság 95.2

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

48.3 vs 98.0

Ellenfél Minősége

49.1 vs 74.5

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Rijeka logo Rijeka
Gy
Vukovar (32%)
Gy
Lokomotiva (49%)
D
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
D
Dinamo Zagreb (76%)
V
Osijek (40%)
Gy
Slaven (40%)
V
Gorica (50%)
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
D
Veres Rivne (62%)
V
Zorya (75%)
V
Karpaty Lviv (81%)
V
Kryvbas KR (76%)
D
Kolos (78%)
V
Shakhtar D (83%)
V
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (79%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Vukovar H
3 - 0 Gy
32%
Lokomotiva I
3 - 0 Gy
49%
Hajduk H
0 - 0 D
53%
Varaždin I
0 - 1 V
54%
Dinamo Zagreb I
2 - 2 D
76%
Osijek H
0 - 2 V
40%
Slaven I
2 - 0 Gy
40%
Gorica I
0 - 4 V
50%
Strasbourg I
1 - 1 D
57%
Istra H
0 - 2 V
40%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Veres Rivne H
0 - 0 D
62%
Zorya H
1 - 2 V
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 V
81%
Kryvbas KR I
0 - 3 V
76%
Kolos H
1 - 1 D
78%
Shakhtar D I
0 - 3 V
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 V
74%
Epitsentr I
0 - 2 V
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 V
74%
Obolon I
0 - 1 V
63%

AI Elemzés

A statisztikák egyértelmű irányt mutatnak ebben a mérkőzésben, bár az esélytelent nem szabad alábecsülni.

Rukh Vynnyky jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 65.3) összehasonlítva Rijeka-val (SoS: 36.5). Ez azt jelenti, hogy Rukh Vynnyky statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Rijeka tartja a támadó előnyt 1.1 góllal meccsenként Rukh Vynnyky 0.3-jával szemben.

Védekezésben Rijeka messze felülmúlja, meccsenként csak 1.2 gólt kapva 4 kapott gól nélküli meccsel, míg Rukh Vynnyky 2.0-t kap meccsenként.

Rukh Vynnyky küzdött az elit ellenfelek ellen, 8 meccsből csak 0-t nyerve.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.3 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínűtlen.

Rijeka-nak van előnye a korrigált mutatók alapján, de az eredmény korántsem eldöntött. A 11.0 pontos különbség versenyképes meccset sugall.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Rijeka

Rijeka

VS
Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet