Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Brann vs Napredak

Brann vs Napredak Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Brann vs Napredak: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Brann Brann Γηπεδούχος
Napredak Napredak Φιλοξενούμενος
Brann
45.1
Ν Ν Ι Η Η Ν Η Η Η Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Napredak
25.8
Ν Η Η Η Η Η Η Η Ι Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

11

Brann

3

Ισοπαλία

1

Napredak

Ραντάρ Απόδοσης

Brann
Napredak

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 1Ι, 6Η

10%

1Ν, 1Ι, 8Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.9

19 / 10 αγώνες

0.8

8 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

2.4

24 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
+5

+5

-16

-16

Ανέπαφη Εστία
10%

1 / 10 αγώνες

10%

1 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
60%

6 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
60%

6 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
K. Ingason (4 γκολ)
N. Bogdanovski (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 10 / 2ο Ημίχρονο: 9
1ο Ημίχρονο: 2 / 2ο Ημίχρονο: 6
Νίκες Εντός
25%

1Ν / 4 αγώνες

0%

0Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
33%

2Ν / 6 αγώνες

17%

1Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
42.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 57.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.6

41.4

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 55.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.5

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 1 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
2.14

Πραγματικά: 1.9 | Διαφ: -0.24

0.82

Πραγματικά: 0.8 | Διαφ: -0.02

Προσαρμοσμένη Δύναμη
45.1

Επίθεση: 58.5, Άμυνα: 49.2, Φόρμα: 27.7

25.8

Επίθεση: 24.4, Άμυνα: 18.3, Φόρμα: 9.1

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

1

0-15'

1
3

16-30'

5

31-45'

1
4

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

3
Brann
Napredak
Brann

Ανάλυση Δύναμης

45.1

Συνολικά

Επίθεση 58.5
Άμυνα 49.2
Φόρμα 27.7
Σταθερότητα 46.0
Napredak

Ανάλυση Δύναμης

25.8

Συνολικά

Επίθεση 24.4
Άμυνα 18.3
Φόρμα 9.1
Σταθερότητα 74.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

57.0 vs 55.0

Ποιότητα Αντιπάλου

55.6 vs 55.5

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Brann logo Brann
Ν
Fredrikstad (39%)
Ν
Tromsø (68%)
Ι
Rosenborg (46%)
Η
Viking (70%)
Η
Sandefjord (50%)
Ν
HamKam (55%)
Η
Tromsø (63%)
Η
Kristiansund (48%)
Napredak logo Napredak
Ν
Spartak (33%)
Η
Radnički Niš (44%)
Η
Javor (56%)
Η
FK IMT (58%)
Η
TSC (60%)
Η
Mladost Lučani (53%)
Η
TSC (56%)
Η
Vojvodina (68%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Fredrikstad Ε
3 - 1 Ν
39%
Tromsø Ε
5 - 0 Ν
68%
Rosenborg Ε
1 - 1 Ι
46%
Viking Ε
2 - 3 Η
70%
Sandefjord Ε
0 - 1 Η
50%
HamKam Ε
5 - 1 Ν
55%
Tromsø Ε
1 - 2 Η
63%
Kristiansund Ε
2 - 3 Η
48%
Bologna Ε
0 - 1 Η
61%
Bologna Ε
0 - 1 Η
56%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Spartak Ε
3 - 0 Ν
33%
Radnički Niš Ε
0 - 1 Η
44%
Javor Ε
0 - 4 Η
56%
FK IMT Ε
0 - 1 Η
58%
TSC Ε
1 - 4 Η
60%
Mladost Lučani Ε
0 - 2 Η
53%
TSC Ε
1 - 2 Η
56%
Vojvodina Ε
1 - 4 Η
68%
OFK Ε
2 - 2 Ι
53%
Red Star Ε
0 - 4 Η
74%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 42.3 vs 41.4), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η επίθεση της Brann είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα και τον K. Ingason να ηγείται με 4 γκολ. Η Napredak σκοράρει μόνο 0.8 ανά αγώνα.

Αμυντικά, η Brann είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 1.4 γκολ ανά αγώνα με 1 clean sheets, ενώ η Napredak δέχεται 2.4 ανά αγώνα.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.2 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Brann αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (45.1 vs 25.8), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Brann

Brann

VS
Napredak

Napredak

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα