Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Brest vs Sparta Prague

Brest vs Sparta Prague Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Brest vs Sparta Prague: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Brest Brest Γηπεδούχος
Sparta Prague Sparta Prague Φιλοξενούμενος
Brest
40.9
Η Η Ι Ι Η Η Η Ν Ν Ν

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Sparta Prague
47.6
Ι Η Ν Η Ν Ν Ν Η Ν Η

Κερδισμένες Κατηγορίες

1

Brest

2

Ισοπαλία

12

Sparta Prague

Ραντάρ Απόδοσης

Brest
Sparta Prague

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 2Ι, 5Η

50%

5Ν, 1Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.2

12 / 10 αγώνες

1.6

16 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.8

18 / 10 αγώνες

1.4

14 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-6

-6

+2

+2

Ανέπαφη Εστία
30%

3 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
40%

4 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
30%

3 / 10 αγώνες

40%

4 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
L. Ajorque (4 γκολ)
J. Kuchta (6 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 7 / 2ο Ημίχρονο: 5
1ο Ημίχρονο: 8 / 2ο Ημίχρονο: 8
Νίκες Εντός
50%

2Ν / 4 αγώνες

67%

4Ν / 6 αγώνες

Νίκες Εκτός
17%

1Ν / 6 αγώνες

25%

1Ν / 4 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
58.0

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 86.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 67.3

44.3

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 62.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.8

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 6 αγώνες

0%

0Ν / 2 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.49

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.29

1.6

Πραγματικά: 1.6 | Διαφ: 0.0

Προσαρμοσμένη Δύναμη
40.9

Επίθεση: 43.2, Άμυνα: 43.2, Φόρμα: 32.4

47.6

Επίθεση: 50.3, Άμυνα: 50.3, Φόρμα: 47.1

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

3

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

4
2

46-60'

4
3

61-75'

3
1

76-90+'

2
Brest
Sparta Prague
Brest

Ανάλυση Δύναμης

40.9

Συνολικά

Επίθεση 43.2
Άμυνα 43.2
Φόρμα 32.4
Σταθερότητα 49.3
Sparta Prague

Ανάλυση Δύναμης

47.6

Συνολικά

Επίθεση 50.3
Άμυνα 50.3
Φόρμα 47.1
Σταθερότητα 38.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

86.0 vs 62.0

Ποιότητα Αντιπάλου

67.3 vs 55.8

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Brest logo Brest
Η
Paris SG (84%)
Η
Paris FC (77%)
Ι
Lens (71%)
Ι
Nantes (56%)
Η
Rennes (75%)
Η
Auxerre (71%)
Η
Monaco (77%)
Ν
Le Havre (53%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
Ι
Plzeň (59%)
Η
Slavia Prague (74%)
Ν
Jablonec (44%)
Η
Bohemians (58%)
Ν
Jablonec (44%)
Ν
Teplice (54%)
Ν
Karviná (43%)
Η
AZ (66%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Paris SG Ε
0 - 1 Η
84%
Paris FC Ε
0 - 4 Η
77%
Lens Ε
3 - 3 Ι
71%
Nantes Ε
1 - 1 Ι
56%
Rennes Ε
3 - 4 Η
75%
Auxerre Ε
0 - 3 Η
71%
Monaco Ε
0 - 2 Η
77%
Le Havre Ε
2 - 0 Ν
53%
Metz Ε
1 - 0 Ν
48%
Marseille Ε
2 - 0 Ν
61%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Plzeň Ε
0 - 0 Ι
59%
Slavia Prague Ε
2 - 3 Η
74%
Jablonec Ε
2 - 0 Ν
44%
Bohemians Ε
0 - 2 Η
58%
Jablonec Ε
3 - 1 Ν
44%
Teplice Ε
1 - 0 Ν
54%
Karviná Ε
2 - 0 Ν
43%
AZ Ε
0 - 4 Η
66%
Slovácko Ε
5 - 2 Ν
45%
AZ Ε
1 - 2 Η
71%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Η Brest αντιμετώπισε σημαντικά πιο δυνατούς αντιπάλους (SoS: 58.0) σε σύγκριση με Sparta Prague (SoS: 44.3). Αυτό σημαίνει ότι τα στατιστικά της Brest έχουν μεγαλύτερο βάρος.

Η Sparta Prague έχει το επιθετικό πλεονέκτημα με 1.6 γκολ ανά αγώνα έναντι 1.2 της Brest.

Η Sparta Prague έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.4 ανά αγώνα έναντι 1.8 της Brest.

Η Brest δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 0 από 6 αγώνες.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.0 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — απίθανο.

Η Sparta Prague έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 6.7 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Brest

Brest

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα