Preskoči na sadržaj
Usporedi Brest vs Sparta Prague

Brest vs Sparta Prague Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Brest i Sparta Prague: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Brest Brest Domaćin
Sparta Prague Sparta Prague Gost
Brest
40.9
I I N N I I I P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Sparta Prague
47.6
N I P I P P P I P I

Osvojene Kategorije

1

Brest

2

Neriješeno

12

Sparta Prague

Radar Učinka

Brest
Sparta Prague

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 2N, 5I

50%

5P, 1N, 4I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

+2

+2

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
L. Ajorque (4 golova)
J. Kuchta (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 5
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
58.0

Težina Lige: 86.0, Kvaliteta Protivnika: 67.3

44.3

Težina Lige: 62.0, Kvaliteta Protivnika: 55.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 6 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.49

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.29

1.6

Stvarno: 1.6 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
40.9

Napad: 43.2, Obrana: 43.2, Forma: 32.4

47.6

Napad: 50.3, Obrana: 50.3, Forma: 47.1

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2

16-30'

3
1

31-45'

4
2

46-60'

4
3

61-75'

3
1

76-90+'

2
Brest
Sparta Prague
Brest

Analiza Snage

40.9

Ukupno

Napad 43.2
Obrana 43.2
Forma 32.4
Dosljednost 49.3
Sparta Prague

Analiza Snage

47.6

Ukupno

Napad 50.3
Obrana 50.3
Forma 47.1
Dosljednost 38.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 62.0

Kvaliteta Protivnika

67.3 vs 55.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Brest logo Brest
I
Paris SG (84%)
I
Paris FC (77%)
N
Lens (71%)
N
Nantes (56%)
I
Rennes (75%)
I
Auxerre (71%)
I
Monaco (77%)
P
Le Havre (53%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
N
Plzeň (59%)
I
Slavia Prague (74%)
P
Jablonec (44%)
I
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Teplice (54%)
P
Karviná (43%)
I
AZ (66%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Paris SG G
0 - 1 I
84%
Paris FC G
0 - 4 I
77%
Lens D
3 - 3 N
71%
Nantes G
1 - 1 N
56%
Rennes D
3 - 4 I
75%
Auxerre G
0 - 3 I
71%
Monaco G
0 - 2 I
77%
Le Havre D
2 - 0 P
53%
Metz G
1 - 0 P
48%
Marseille D
2 - 0 P
61%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Plzeň D
0 - 0 N
59%
Slavia Prague G
2 - 3 I
74%
Jablonec D
2 - 0 P
44%
Bohemians G
0 - 2 I
58%
Jablonec D
3 - 1 P
44%
Teplice G
1 - 0 P
54%
Karviná D
2 - 0 P
43%
AZ D
0 - 4 I
66%
Slovácko D
5 - 2 P
45%
AZ G
1 - 2 I
71%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Brest se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 58.0) u usporedbi s Sparta Prague (SoS: 44.3). To znači da statistike Brest imaju veću težinu.

Sparta Prague ima napadačku prednost s 1.6 golova po utakmici naspram 1.2 Brest.

Sparta Prague ima obrambenu prednost, primajući 1.4 po utakmici naspram 1.8 Brest.

Brest se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 6 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Sparta Prague ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 6.7 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Brest

Brest

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više