Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Celta Vigo vs Bayern Munich

Celta Vigo vs Bayern Munich Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Celta Vigo vs Bayern Munich: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Celta Vigo Celta Vigo Γηπεδούχος
Bayern Munich Bayern Munich Φιλοξενούμενος
Celta Vigo
41.2
Η Ν Ν Η Η Η Η Η Ν Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Bayern Munich
78.0
Ν Ι Ι Η Ν Ν Ν Ν Ν Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

1

Celta Vigo

1

Ισοπαλία

13

Bayern Munich

Ραντάρ Απόδοσης

Celta Vigo
Bayern Munich

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 0Ι, 7Η

70%

7Ν, 2Ι, 1Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

3.0

30 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
2.2

22 / 10 αγώνες

1.8

18 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-8

-8

+12

+12

Ανέπαφη Εστία
10%

1 / 10 αγώνες

30%

3 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
80%

8 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
60%

6 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Ferran Jutglà (4 γκολ)
H. Kane (7 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 8
1ο Ημίχρονο: 11 / 2ο Ημίχρονο: 19
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

50%

2Ν / 4 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

83%

5Ν / 6 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
67.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 91.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 69.3

74.0

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 88.8, Ποιότητα Αντιπάλου: 67.1

Ρεκόρ vs Ελίτ
25%

1Ν / 4 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.76

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.36

3.73

Πραγματικά: 3.0 | Διαφ: -0.73

Προσαρμοσμένη Δύναμη
41.2

Επίθεση: 54.6, Άμυνα: 31.2, Φόρμα: 35.1

78.0

Επίθεση: 100, Άμυνα: 49.6, Φόρμα: 86.8

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

2
3

16-30'

2
1

31-45'

7
3

46-60'

7
2

61-75'

4
3

76-90+'

8
Celta Vigo
Bayern Munich
Celta Vigo

Ανάλυση Δύναμης

41.2

Συνολικά

Επίθεση 54.6
Άμυνα 31.2
Φόρμα 35.1
Σταθερότητα 43.3
Bayern Munich

Ανάλυση Δύναμης

78.0

Συνολικά

Επίθεση 100
Άμυνα 49.6
Φόρμα 86.8
Σταθερότητα 63.7

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

91.4 vs 88.8

Ποιότητα Αντιπάλου

69.3 vs 67.1

Ρεκόρ vs Ελίτ

25% vs 60%
Celta Vigo logo Celta Vigo
Η
Levante (71%)
Ν
Atlético (66%)
Ν
Elche (61%)
Η
Villarreal (78%)
Η
Barcelona (91%)
Η
Freiburg (64%)
Η
Oviedo (61%)
Η
Freiburg (69%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
Ν
Wolfsburg (55%)
Ι
Paris SG (83%)
Ι
Heidenheim (62%)
Η
Paris SG (88%)
Ν
Mainz 05 (70%)
Ν
Leverkusen (51%)
Ν
Stuttgart (70%)
Ν
Real Madrid (66%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Levante Ε
2 - 3 Η
71%
Atlético Ε
1 - 0 Ν
66%
Elche Ε
3 - 1 Ν
61%
Villarreal Ε
1 - 2 Η
78%
Barcelona Ε
0 - 1 Η
91%
Freiburg Ε
1 - 3 Η
64%
Oviedo Ε
0 - 3 Η
61%
Freiburg Ε
0 - 3 Η
69%
Valencia Ε
3 - 2 Ν
72%
Alavés Ε
3 - 4 Η
60%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Wolfsburg Ε
1 - 0 Ν
55%
Paris SG Ε
1 - 1 Ι
83%
Heidenheim Ε
3 - 3 Ι
62%
Paris SG Ε
4 - 5 Η
88%
Mainz 05 Ε
4 - 3 Ν
70%
Leverkusen Ε
2 - 0 Ν
51%
Stuttgart Ε
4 - 2 Ν
70%
Real Madrid Ε
4 - 3 Ν
66%
St. Pauli Ε
5 - 0 Ν
55%
Real Madrid Ε
2 - 1 Ν
71%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 67.1 vs 74.0), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η επίθεση της Bayern Munich είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 3.0 γκολ ανά αγώνα και τον H. Kane να ηγείται με 7 γκολ. Η Celta Vigo σκοράρει μόνο 1.4 ανά αγώνα.

Η Bayern Munich έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 1.8 ανά αγώνα έναντι 2.2 της Celta Vigo.

Η Celta Vigo δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 4 αγώνες.

Η Bayern Munich απέδειξε την αξία της εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας 3 από 5 αγώνες.

Η Bayern Munich είναι δυνατή ομάδα εκτός έδρας με 83% νίκες, υποδεικνύοντας ότι μπορεί να αποδώσει ανεξάρτητα από τον τόπο.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 4.2 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Βάσει της ολοκληρωμένης ανάλυσής μας, η Bayern Munich είναι το ξεκάθαρο φαβορί. Η υπεροχή σε επίθεση (100), άμυνα (49.6) και φόρμα (86.8) αφήνει ελάχιστα περιθώρια αμφιβολίας. Η Celta Vigo χρειάζεται εξαιρετική εμφάνιση.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Celta Vigo

Celta Vigo

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα