Sari la conținut
Compară Celta Vigo vs Bayern Munich

Celta Vigo vs Bayern Munich Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Celta Vigo vs Bayern Munich: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Celta Vigo Celta Vigo Echipa Gazdă
Bayern Munich Bayern Munich Echipa Oaspete
Celta Vigo
41.2
Î V V Î Î Î Î Î V Î

Ultimele 10 Meciuri

Bayern Munich
78.0
V E E Î V V V V V V

Categorii Câștigate

1

Celta Vigo

1

Egal

13

Bayern Munich

Radar de Performanță

Celta Vigo
Bayern Munich

Comparație Statistică

Procent Victorii
30%

3V, 0E, 7Î

70%

7V, 2E, 1Î

Goluri pe Meci
1.4

14 / 10 meciuri

3.0

30 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
2.2

22 / 10 meciuri

1.8

18 / 10 meciuri

Golaveraj
-8

-8

+12

+12

Poartă Neînvinsă
10%

1 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
80%

8 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Ambele Marchează
60%

6 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
Ferran Jutglà (4 goluri)
H. Kane (7 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 8
Repriza 1: 11 / Repriza 2: 19
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

50%

2V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

83%

5V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
67.1

Dificultatea Ligii: 91.4, Calitatea Adversarului: 69.3

74.0

Dificultatea Ligii: 88.8, Calitatea Adversarului: 67.1

Contra Echipelor de Top
25%

1V / 4 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.76

Real: 1.4 | Dif: -0.36

3.73

Real: 3.0 | Dif: -0.73

Rating Ajustat
41.2

Atac: 54.6, Apărare: 31.2, Formă: 35.1

78.0

Atac: 100, Apărare: 49.6, Formă: 86.8

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

2
3

16-30'

2
1

31-45'

7
3

46-60'

7
2

61-75'

4
3

76-90+'

8
Celta Vigo
Bayern Munich
Celta Vigo

Detalii Putere

41.2

Total

Atac 54.6
Apărare 31.2
Formă 35.1
Consistență 43.3
Bayern Munich

Detalii Putere

78.0

Total

Atac 100
Apărare 49.6
Formă 86.8
Consistență 63.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

91.4 vs 88.8

Calitatea Adversarului

69.3 vs 67.1

Contra Echipelor de Top

25% vs 60%
Celta Vigo logo Celta Vigo
Î
Levante (71%)
V
Atlético (66%)
V
Elche (61%)
Î
Villarreal (78%)
Î
Barcelona (91%)
Î
Freiburg (64%)
Î
Oviedo (61%)
Î
Freiburg (69%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
V
Wolfsburg (55%)
E
Paris SG (83%)
E
Heidenheim (62%)
Î
Paris SG (88%)
V
Mainz 05 (70%)
V
Leverkusen (51%)
V
Stuttgart (70%)
V
Real Madrid (66%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Levante A
2 - 3 Î
71%
Atlético D
1 - 0 V
66%
Elche A
3 - 1 V
61%
Villarreal D
1 - 2 Î
78%
Barcelona D
0 - 1 Î
91%
Freiburg A
1 - 3 Î
64%
Oviedo A
0 - 3 Î
61%
Freiburg D
0 - 3 Î
69%
Valencia D
3 - 2 V
72%
Alavés A
3 - 4 Î
60%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Wolfsburg D
1 - 0 V
55%
Paris SG A
1 - 1 E
83%
Heidenheim A
3 - 3 E
62%
Paris SG D
4 - 5 Î
88%
Mainz 05 D
4 - 3 V
70%
Leverkusen D
2 - 0 V
51%
Stuttgart A
4 - 2 V
70%
Real Madrid A
4 - 3 V
66%
St. Pauli D
5 - 0 V
55%
Real Madrid D
2 - 1 V
71%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 67.1 vs 74.0), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Atacul Bayern Munich este la alt nivel, cu o medie de 3.0 goluri pe meci și H. Kane în frunte cu 7 goluri. Celta Vigo marchează doar 1.4 pe meci.

Bayern Munich are avantajul defensiv, primind 1.8 pe meci față de 2.2 ale Celta Vigo.

Celta Vigo a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 4 meciuri.

Bayern Munich și-a dovedit valoarea împotriva adversarilor de elită, câștigând 3 din 5 meciuri.

Bayern Munich este o echipă puternică în deplasare cu 83% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 4.2 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Pe baza analizei noastre complete, Bayern Munich este favoritul clar. Superioritatea în atac (100), apărare (49.6) și formă (86.8) nu lasă loc de îndoială. Celta Vigo are nevoie de o prestație excepțională.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Celta Vigo

Celta Vigo

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe