Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Celta Vigo vs Sassuolo

Celta Vigo vs Sassuolo Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Celta Vigo vs Sassuolo: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Celta Vigo Celta Vigo Γηπεδούχος
Sassuolo Sassuolo Φιλοξενούμενος
Celta Vigo
41.2
Η Ν Ν Η Η Η Η Η Ν Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Sassuolo
52.4
Η Ν Ι Ν Η Ν Ι Η Η Ν

Κερδισμένες Κατηγορίες

7

Celta Vigo

1

Ισοπαλία

7

Sassuolo

Ραντάρ Απόδοσης

Celta Vigo
Sassuolo

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
30%

3Ν, 0Ι, 7Η

40%

4Ν, 2Ι, 4Η

Γκολ ανά Αγώνα
1.4

14 / 10 αγώνες

1.2

12 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
2.2

22 / 10 αγώνες

1.1

11 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-8

-8

+1

+1

Ανέπαφη Εστία
10%

1 / 10 αγώνες

20%

2 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
80%

8 / 10 αγώνες

60%

6 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
60%

6 / 10 αγώνες

70%

7 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Ferran Jutglà (4 γκολ)
K. Thorstvedt (2 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 8
1ο Ημίχρονο: 5 / 2ο Ημίχρονο: 7
Νίκες Εντός
20%

1Ν / 5 αγώνες

80%

4Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
40%

2Ν / 5 αγώνες

0%

0Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
67.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 91.4, Ποιότητα Αντιπάλου: 69.3

64.8

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 90.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 67.9

Ρεκόρ vs Ελίτ
25%

1Ν / 4 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
1.76

Πραγματικά: 1.4 | Διαφ: -0.36

1.58

Πραγματικά: 1.2 | Διαφ: -0.38

Προσαρμοσμένη Δύναμη
41.2

Επίθεση: 54.6, Άμυνα: 31.2, Φόρμα: 35.1

52.4

Επίθεση: 45.9, Άμυνα: 72.7, Φόρμα: 45.9

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

1
3

16-30'

1
1

31-45'

3
3

46-60'

5
2

61-75'

1
3

76-90+'

1
Celta Vigo
Sassuolo
Celta Vigo

Ανάλυση Δύναμης

41.2

Συνολικά

Επίθεση 54.6
Άμυνα 31.2
Φόρμα 35.1
Σταθερότητα 43.3
Sassuolo

Ανάλυση Δύναμης

52.4

Συνολικά

Επίθεση 45.9
Άμυνα 72.7
Φόρμα 45.9
Σταθερότητα 44.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

91.4 vs 90.0

Ποιότητα Αντιπάλου

69.3 vs 67.9

Ρεκόρ vs Ελίτ

25% vs 20%
Celta Vigo logo Celta Vigo
Η
Levante (71%)
Ν
Atlético (66%)
Ν
Elche (61%)
Η
Villarreal (78%)
Η
Barcelona (91%)
Η
Freiburg (64%)
Η
Oviedo (61%)
Η
Freiburg (69%)
Sassuolo logo Sassuolo
Η
Torino (74%)
Ν
AC Milan (60%)
Ι
Fiorentina (71%)
Ν
Como (71%)
Η
Genoa (67%)
Ν
Cagliari (53%)
Ι
Juventus (85%)
Η
Bologna (58%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Levante Ε
2 - 3 Η
71%
Atlético Ε
1 - 0 Ν
66%
Elche Ε
3 - 1 Ν
61%
Villarreal Ε
1 - 2 Η
78%
Barcelona Ε
0 - 1 Η
91%
Freiburg Ε
1 - 3 Η
64%
Oviedo Ε
0 - 3 Η
61%
Freiburg Ε
0 - 3 Η
69%
Valencia Ε
3 - 2 Ν
72%
Alavés Ε
3 - 4 Η
60%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Torino Ε
1 - 2 Η
74%
AC Milan Ε
2 - 0 Ν
60%
Fiorentina Ε
0 - 0 Ι
71%
Como Ε
2 - 1 Ν
71%
Genoa Ε
1 - 2 Η
67%
Cagliari Ε
2 - 1 Ν
53%
Juventus Ε
1 - 1 Ι
85%
Bologna Ε
0 - 1 Η
58%
Lazio Ε
1 - 2 Η
76%
Atalanta Ε
2 - 1 Ν
64%

Ανάλυση AI

Τα στατιστικά δείχνουν σαφή κατεύθυνση σε αυτή την αναμέτρηση, αν και ο αουτσάιντερ δεν πρέπει να υποτιμάται.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 67.1 vs 64.8), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Και οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες στην επίθεση, με Celta Vigo στο 1.4 και Sassuolo στο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Αμυντικά, η Sassuolo είναι πολύ ανώτερη, δεχόμενη μόνο 1.1 γκολ ανά αγώνα με 2 clean sheets, ενώ η Celta Vigo δέχεται 2.2 ανά αγώνα.

Η Celta Vigo δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 4 αγώνες.

Η Sassuolo δυσκολεύτηκε εναντίον ελίτ αντιπάλων, κερδίζοντας μόνο 1 από 5 αγώνες.

Το πλεονέκτημα έδρας ευνοεί την Sassuolo, με ποσοστό νικών εντός 80%. Το παιχνίδι μπροστά στους οπαδούς τους μπορεί να είναι ο καθοριστικός παράγοντας.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 3.0 γκολ συνολικά. Πάνω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — πιθανό.

Η Sassuolo έχει πλεονέκτημα βάσει προσαρμοσμένων δεικτών, αλλά δεν είναι προεξοφλημένο αποτέλεσμα. Η διαφορά 11.2 βαθμών υποδεικνύει ανταγωνιστικό αγώνα.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Celta Vigo

Celta Vigo

VS
Sassuolo

Sassuolo

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα