Μετάβαση στο περιεχόμενο
Σύγκριση Estoril vs Železničar P

Estoril vs Železničar P Στατιστικά Head-to-Head και Σύγκριση Φόρμας

Συγκρίνετε Estoril vs Železničar P: στατιστικά απευθείας αναμέτρησης, πρόσφατη φόρμα, γκολ, αμυντικό ρεκόρ και δείκτες ισχύος από τους τελευταίους αγώνες.

Estoril Estoril Γηπεδούχος
Železničar P Železničar P Φιλοξενούμενος
Estoril
34.5
Ι Ι Η Η Η Η Η Ν Ι Η

Τελευταίοι 10 Αγώνες

Železničar P
57.4
Ι Ν Ι Ι Η Ν Ν Η Ν Ι

Κερδισμένες Κατηγορίες

0

Estoril

3

Ισοπαλία

12

Železničar P

Ραντάρ Απόδοσης

Estoril
Železničar P

Στατιστική Σύγκριση

Ποσοστό Νικών
10%

1Ν, 3Ι, 6Η

40%

4Ν, 4Ι, 2Η

Γκολ ανά Αγώνα
0.7

7 / 10 αγώνες

1.7

17 / 10 αγώνες

Παθητικό ανά Αγώνα
1.5

15 / 10 αγώνες

0.9

9 / 10 αγώνες

Διαφορά Τερμάτων
-8

-8

+8

+8

Ανέπαφη Εστία
20%

2 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πάνω από 2,5 Γκολ
40%

4 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Σκοράρουν και οι Δύο
50%

5 / 10 αγώνες

50%

5 / 10 αγώνες

Πρώτος Σκόρερ
Y. Begraoui (3 γκολ)
K. Karikari (4 γκολ)
Γκολ ανά Ημίχρονο
1ο Ημίχρονο: 4 / 2ο Ημίχρονο: 3
1ο Ημίχρονο: 6 / 2ο Ημίχρονο: 11
Νίκες Εντός
0%

0Ν / 4 αγώνες

60%

3Ν / 5 αγώνες

Νίκες Εκτός
17%

1Ν / 6 αγώνες

20%

1Ν / 5 αγώνες

Δυσκολία Προγράμματος
53.6

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 79.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 62.9

55.1

Δυσκολία Πρωταθλήματος: 55.0, Ποιότητα Αντιπάλου: 55.2

Ρεκόρ vs Ελίτ
0%

0Ν / 1 αγώνες

0%

0Ν / 0 αγώνες

Αναμενόμενα Γκολ (xG)
0.77

Πραγματικά: 0.7 | Διαφ: -0.07

1.64

Πραγματικά: 1.7 | Διαφ: +0.06

Προσαρμοσμένη Δύναμη
34.5

Επίθεση: 24.2, Άμυνα: 51.8, Φόρμα: 10.4

57.4

Επίθεση: 59.6, Άμυνα: 73.6, Φόρμα: 42.0

Ανάλυση Χρόνου Γκολ

2

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

3
1

46-60'

3

61-75'

3
2

76-90+'

6
Estoril
Železničar P
Estoril

Ανάλυση Δύναμης

34.5

Συνολικά

Επίθεση 24.2
Άμυνα 51.8
Φόρμα 10.4
Σταθερότητα 74.8
Železničar P

Ανάλυση Δύναμης

57.4

Συνολικά

Επίθεση 59.6
Άμυνα 73.6
Φόρμα 42.0
Σταθερότητα 56.8

Δυσκολία Προγράμματος

Μετρά τη δυσκολία των αντιπάλων.

Δυσκολία Πρωταθλήματος

79.0 vs 55.0

Ποιότητα Αντιπάλου

62.9 vs 55.2

Ρεκόρ vs Ελίτ

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
Ι
Alverca (64%)
Ι
Braga (69%)
Η
Famalicão (69%)
Η
Moreirense (55%)
Η
Porto (69%)
Η
Arouca (62%)
Η
Rio Ave (61%)
Ν
Nacional (57%)
Železničar P logo Železničar P
Ι
Radnik (50%)
Ν
OFK (53%)
Ι
Vojvodina (68%)
Ι
Red Star (69%)
Η
Partizan (57%)
Ν
Javor (56%)
Ν
Novi Pazar (41%)
Η
Čukarički (50%)

Ποιότητα Αντιπάλου: Η ποιότητα αντιπάλου συνδυάζει τη δύναμη της λίγκας, την πρόσφατη φόρμα σε βαθμούς, τη διαφορά τερμάτων και το πλαίσιο έδρας/εκτός. Δεν μετρά μόνο το μέγεθος ή τη φήμη του συλλόγου.

Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Alverca Ε
1 - 1 Ι
64%
Braga Ε
1 - 1 Ι
69%
Famalicão Ε
0 - 1 Η
69%
Moreirense Ε
0 - 1 Η
55%
Porto Ε
1 - 3 Η
69%
Arouca Ε
2 - 3 Η
62%
Rio Ave Ε
1 - 2 Η
61%
Nacional Ε
1 - 0 Ν
57%
Casa Pia Ε
0 - 0 Ι
48%
Sporting Ε
0 - 3 Η
75%
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Λεπτομέρειες Αντιπάλων
Σκορ
Ποιότ.
Radnik Ε
1 - 1 Ι
50%
OFK Ε
2 - 0 Ν
53%
Vojvodina Ε
0 - 0 Ι
68%
Red Star Ε
2 - 2 Ι
69%
Partizan Ε
1 - 2 Η
57%
Javor Ε
2 - 1 Ν
56%
Novi Pazar Ε
2 - 0 Ν
41%
Čukarički Ε
2 - 3 Η
50%
Mladost Lučani Ε
5 - 0 Ν
48%
TSC Ε
0 - 0 Ι
60%

Ανάλυση AI

Κοιτώντας τα ακατέργαστα στατιστικά, και οι δύο ομάδες φαίνονται σε φόρμα, αλλά η εφαρμογή του φίλτρου δυσκολίας προγράμματος αποκαλύπτει μια πολύ πιο ξεκάθαρη εικόνα.

Και οι δύο ομάδες αντιμετώπισαν παρόμοια επίπεδα αντίπαλων (SoS: 53.6 vs 55.1), καθιστώντας τα ακατέργαστα στατιστικά αξιόπιστη βάση σύγκρισης.

Η επίθεση της Železničar P είναι σε άλλο επίπεδο, με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα και τον K. Karikari να ηγείται με 4 γκολ. Η Estoril σκοράρει μόνο 0.7 ανά αγώνα.

Η Železničar P έχει αμυντικό πλεονέκτημα, δεχόμενη 0.9 ανά αγώνα έναντι 1.5 της Estoril.

Η Železničar P δεν αντιμετώπισε ελίτ αντιπάλους πρόσφατα, καθιστώντας δύσκολη την αξιολόγηση του ταβανιού τους.

Βάσει των συνδυασμένων στατιστικών, αναμένονται 2.4 γκολ συνολικά. Κάτω από 2,5 γκολ είναι η στατιστική τάση, και οι δύο ομάδες σκοράρουν — δυνατό.

Η Železničar P αναδεικνύεται ως φαβορί. Με ισχυρότερη συνολική βαθμολογία (57.4 vs 34.5), θα πρέπει να ελέγξει το παιχνίδι. Ωστόσο, το ποδόσφαιρο πάντα κρύβει εκπλήξεις.

Προσομοιωτής Αγώνα

Προσομοίωση αγώνα με AI βασισμένη σε πραγματικά στατιστικά

Estoril

Estoril

VS
Železničar P

Železničar P

Στις αναμετρήσεις H2H (διπλές συναντήσεις), για να εξαλείψουμε τις στιγμιαίες διακυμάνσεις και τις συγκυρίες, περιορίζουμε τις αναλύσεις μας σε ακριβώς 10 αγώνες, το βέλτιστο βάθος. Ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο. Αυτή η εστιασμένη προσέγγιση αποτελεί το αδιαμφισβήτητο χρυσό μας πρότυπο, που αποκαλύπτει με την πιο καθαρή μορφή την τακτική και ψυχολογική υπεροχή που αναπτύσσουν οι ομάδες μεταξύ τους. Εμείς δεν εστιάζουμε στον θόρυβο του παρελθόντος, αλλά στην ακριβή, χιλιοστομετρική ακρίβεια της τρέχουσας φόρμας.

Δημοφιλείς Ομάδες

Χρησιμοποιούμε cookies & local storage για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας. Μάθετε περισσότερα